Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Lihula Gümnaasiumi õpilane Sandra Pikkmets saavutas võistlusel Laululind kolmanda koha | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Lihula Gümnaasiumi õpilane Sandra Pikkmets saavutas võistlusel Laululind kolmanda koha

29 aprill 2016

Hiljuti toimus Uuemõisa lossi valges saalis tänavune laste võistulaulmine Laululind, kus osalesid ka Lihula Gümnaasiumi noored hõbekõrid.

SandraVõisteldi kolmes vanuseklassis – 8-10; 11-13 ning 14-16aastased. Kokku 51 last seitsmest koolist ja kahest laulustuudiost. Kahe noorema vanuserühma võitjad pääsesid osalema üleriigilisele laste lauluvõistlusele Laulukarussell.

Seekord paistis žüriile silma Sandra Pikkmets, kes saavutas noorimas vanusegrupis auväärt kolmanda koha. Ta esitas N. Hansoni laulu „Ralliprintsess”, klaveril saatis õpetaja Iren Sieberk.

“Tegelikult on kõik meie valla lapsed tublid lauljad: nii lasteaia mudilased kui ka kooli omad,” ütles lauljate õpetaja Iren Sieberk ning lisas, et oma kasvandike kohta on tal ainult kiidusõnu.

Lihula Gümnaasiumi käisid lisaks Sandrale esindamas veel:

Andra Timm „Rõõmupall“ (A. Röömel)
Katrin Aruots „Emmele“ (S. Kaasik)
Carola Raud „Kaunid baleriinid“ (H. Blum)
Mary Helena Veerits „Talulaps“ (A. Röömel)
Robico Villers „Santa Lucia“ (Napoli laul)
Kristiina Johanson „Vikerkaar“ (H. Arlen)
Karolina Bachaus „Taevasina“ (A. Röömel)
Birgit Mikkus „Laul surnud linnust“ (O. Ehala)
Iris Kivisäk „Lauluks muutsid end“ (R. Pajusaar)

Päise pilt: Google pildiotsing
Sisufoto: Lääne Elu