Loading... (0%)

Tänaõhtusest Lihula kooli suursündmusest tehakse otseülekanne

28 April 2016

Juba täna õhtul kell 18 on kõik oodatud Lihula kooli kevadisele suursündmusele “Laul ühendab Lihula”, kus esinevad kõik klassid ja kust ei puudu ka külalisesinejad. Kes kultuurimajja ei jõua, saab sündmust jälgida veebiülekande vahendusel.

Õpilaste esitustes kuuleb ainult eestikeelset muusikat ning on võimalik näha suurepäraseid tantsulisi etteasteid. Õhtujuhtidena astuvad üles Lihula noored Liisa Raavel, Regle Kurnim, Aleksander Saak ja Kuldar Veek.

Sündmuse vaheajal on avatud kultuurimaja kohvik, kus saab taastada energiavarusid ja osta kõhutäidet.

Otseülekandel, mida viib läbi HK TV, aitavad teoks saada meie enda noored, kes Heinlaid Heini juhtimisel end kaamerate taga sisse seavad.

Otseülekande link: otse.hk.tlu.ee
Sündmuse Facebooki lehekülg

Lisaks näidatakse sel aastal reaalajas sotsiaalmeedias Twitter avaldatud postitusi, mis kannavad teemaviidet ‪#‎laulühendab‬. Kõik ägedad säutsud on oodatud!

Laul ühendab korraldajad

Korraldusmeeskond:  Helerin Leemets, Johanna Lipp, Katrin Veek, Anna Luuk, Regle Kurnim, Liisa Raavel ja Erik Mikkus, kellele on abiks kogu ülejäänud koolipere.

Lihula gümnaasiumi eelmise kevade suursündmus, milleks oli Lihula Eurovisioon, võitis Ettevõtliku Kooli üle-eestilise edulugude konkursi.


Õla on alla pannud ja kaasa aitavad:

Toetajad_1

Toetajad_2

Admin - post author

No other information about this author.