Loading... (0%)

Lihula Jalgpalliklubi kohtub taas Premium liiga klubiga

17 July 2015

Eesti meistrivõistluste III liiga läänetsoonis viiendat kohta hoidev Lihula jalgpalliklubi kohtub peatselt taas Premium liiga klubiga.

Lihula 2015. aasta spordi- ja kultuuripäevade raames tuleb Lihula gümnaasiumi staadionil sõpruskohtumine Lihula JK ja Pärnu linnameeskonna vahel. Kohtumine algab 8.augustil kell 14.

Mõlemad meeskonnad tulevad kohtumisele parimas rivistuses ja võtavad mängu tõsiselt. “Eelmisel päeval kohtume meistrisarjas FC Infonetiga. Tuleme Lihulasse kindlasti samas koosseisus. Pakume parimat mängu ja vastast ei alahinda,” ütles Pärnu linnameeskonna peatreener Marko Lelov.

Kodupubliku ees tuleb parimas rivistuses palliplatsile ka Lihula jalgpalliklubi. Võistkonna treener Argo Mõtt usub, et tuleb korralik mäng. “Loodan kõik kokku saada ja et võistkond teeks hea mängu,” ütles Mõtt.

Sellise tasemega spordisündmus on Lihula kultuuripäevade üks tõmbenumbreid. Lihula jalgpalliklubi tegi Eesti meistrisarjaklubidega mängimisel otsad lahti septembris 2012. Siis kohtuti Lihula gümnaasiumi  uue harjutusväljaku avamängus Tallinna FC Floraga. Järgmisel suvel oli taas õnn Lihula jalgpallurite õuel. Evald Tipneri karikavõistluste loos viis Lihula JK 1/64 finaalis kokku Tallinna FC Levadia endaga. Seega on Pärnu linnameeskond kolmas Premium liiga klubi, kes meie jalgpalluritega kohtub.

Päev enne seda kohtumist, 7. augustil kell 17 toimuvad Lihula gümnaasiumi staadionil Läänemaa naiste jalgpalli meistrivõistlused. Osalevad võistkonnad Lihulast, Martnast, Ridalast ja Taeblast. Lihulat esindab kaks võistkonda: Lõuna-Läänemaa JK ja Lihula Gümnaasium, kes eelmisel aastal võitsid samal turniiri vastavalt II ja III koha.

Jaanus Getreu

 

————————————–
Lihula spordi- ja kultuuripäevad toimuvad sel aastal 5.-9. augustil.

Laupäeval, 8. augustil, mil staadionil peetakse jalgpallilahingut, on põhjuseid Lihulasse tulla rohkem, sest spordi- ja kultuuripäevade raames toimuvad järgmised sündmused:

  • Lihula lillkirja festival Lihula mõisas
  • Motokross Alaküla krossirajal
  • “Maale elama” suvetuur
  • Vabadussamba juubel, ajaloopäev Lihula mõisas
  • Päeva lõpetab Diana Klas, kes esitab Lihula kõlakojas Prantsuse šansoone. Hiljem astub lavale tantsuansambel „Duo Catarsis”

Admin - post author

No other information about this author.