Loading... (0%)

Lihula kohvikutepäev üllatab tegeluskohvikuga

04 May 2018

Täpselt 85 päeva pärast toimub järjekorras kolmas Lihula kohvikutepäev. Nagu eelnevatel aastatel, on ka tänavu meeskonnal varuks nii mõnigi üllatus – neist esimesest räägime juba selles loos.

Käesoleva aasta 28. juulil avab Lihulas ja selle ümbruses oma uksed 16+1 ühepäevakohvikut: on neid, kes teevad seda teist või koguni kolmandat aastat järjest, aga ka uustulijaid.

Kui kuueteistkümnes pop-up kohvikus pakutakse külalistele eeskätt hõrke toite ja mõnusaid jooke ning nendele lisaks ka meelelahutusprogrammi, siis eelnevalt mainitud “+1” on fookuses üksnes tegevused – siit ka üldnimetus “Tegeluskohvikud”.

Nimelt õnnestus meil tänavu saada ühele platsile kokku Politsei- ja Piirivalveamet, Lihula Päästekomando, Hanila Tuletõrjeselts, MTÜ Pärnumaa Merepääaste ja Maanteeamet, kel on kavas viia läbi erinevaid töötubasid ning tuua kohale mitmesugust tehnikat.

Siiski, ei tasu siinkohal unustada ka meie teisi tegijaid, kellest igaüks pakub külalistele kas mõne põneva roa või meelelahutuse, millest täpsemalt räägime juba peatselt.

Tänavu Lihula linnas avatavad ühepäevakohvikud: Aleksandri kohvik, Büttneri hoovikohvik, Eve kohvik, Greencube majatehase kohvik, Kohvik Valge Liilia, Lilleline Lihula, Marta Õunaaed, Pärna kohvik, Pätsu kohvik, PiPe lilleaed, Suitsukala kohvik, Suitsvad Rõõpad, Teeõhtu Tapamajas ja Tegeluskohvikud.

Lisaks nendele Kirbla külas kohvik Kirbla küla 500, Keemu külas Marutalu kohvik ja Tuudi külas Tuudine turgutus.

 

Kristina Kukk,
Lihula kohvikutepäeva koordinaator

Päise pilt: Kristina Kukk. Möödunud aastal pani Lihula Päästekomando keskuse ja Piiri tänava vahel sõitma pritsuekspressi

Admin - post author

No other information about this author.