Loading... (0%)

Varblas peeti eakate kevadpidu

07 May 2018

17. aprillil peeti Varbla rahvamajas eakate kevadpidu nagu siinkandis juba palju aastaid kombeks. Seekord oli teisiti see, et seoses uue suurvalla moodustamisega saadeti kutsed ka naaberasulastele. Nii olidki meiega koos kümme inimest Virtsust.

Kokku oli peolisi üle kuuekümne. Koosviibimise alguses tervitas kokkutulnuid vallavalitsuse nimel sotsiaaltöö spetsialist Maie AusmeelMeelelahutuse eest hoolitsesid algul omakandi isetegevuslased segaansambel „Randlane“ ja naisansambel „Härmalõng“ vastavalt Kersti Rohtvälja ja Ivi Kase juhendamisel. Elevust tekitas publiku hulgas see, et koos segaansambli meeslauljatega esines koolipoiss Andro, kes laulsid Rene Eespere laulu „Põlvest põlve“.

Koosviibimise teises pooles esines kutsutud külaline, kelleks oli laulja Siiri Känd. Esitamisele tulid enamasti vanad tuntud laulud, kuid ka neid sai esitada lauljale omasel viisil. Publikule meeldis, et kogu kontserdi jooksul ei kadunud naeratus laulja näolt. Muide Siiri Känd on ka varem Varblas esinenud, kuid siis oli ta koos Ervin Lillepeaga.

Peost osavõtjad on tänulikud korraldajatele, kelleks on rahvamaja juhataja Anneli Lobjakas ja tema abilised.

 

Tekst ja fotod: Endel Raudkivi

Admin - post author

No other information about this author.