Loading... (0%)

Lihula kohvikutepäeva kaart ja voldik said valmis

01 June 2018

Lihula kohvikutepäevani on jäänud veidi alla kahe kuu, mis tähendab, et just praegu on õige aeg avaldada selleaastased kohvikute asukohad ja lahtiolekuajad. Meeskonna turundustiim on sedapuhku saanud valmis voldiku ja veebipõhise kaardiga.

Juuli viimasel laupäeval avavad Lihulas ja selle ümbruses oma uksed 16+1 ühepäevakohvikut, millest kolm asuvad külades ning ülejäänud Lääneranna valla keskuses Lihulas. Kohvikuid avavad nii eraisikud kui ettevõted, küla- ja käsitööseltsid ning tänavuse uuendusena ka ohutuse, riigikaitse ja päästetööga tegelevad organisatsioonid.

Tegevusi jagub nii noortele kui vanematele

Tänavu, nagu ka eelneval kahel aastal, annavad kohvikute meeskonnad endast kõik, et pakkuda armsatele külalistele mõnusaid sööke-jooke ning nendele lisaks ka kultuurilist programmi.

Eelnevalt tutvustasime käesoleva aasta uustulijaid ehk Tegeluskohvikute meeskondi, kuhu kuulusid Politsei- ja Piirivalveamet, Maanteeamet, MTÜ Pärnumaa Merepääste, Lihula Päästekomando ja Hanila Tuletõrjeselts. Nemad ongi see nn +1, kelle kohvikutes ei saa kõhtu kinnitada, kuid see-eest jagub tegevusi kõigile.

Siiski ei ole nemad ainukesed, kes oma kultuurilise programmiga üllatavad, sest ka tavakohvikud on näinud palju vaeva. Külalistele on avatud näitused ja tehnika väljapanekud, toimuvad kontserdid ja sportlikud mängud, tantsitakse tangot, pakutakse tikkimisteraapiat ning asjaolude sobival kokkulangemisel lõbusõitu vanaaegse tuletõrjeautoga.

Menüüs on harjumuspäraseid ja eksootilisi maitseid

Lihula kohvikutepäeval saab kõhu täis nii maiasmokk, kui gurmaan: sefiiritordid, makroonid, rullbiskviidid, suitsukala, krevetid ja isegi Tom Kha supp ehtsa krokodillilihaga Lõuna-Aafrikast! Loomulikult peetakse meeles ka taimetoitlasi – aasiapärased suupisted ja maiused, veganburgerid ja palju muud maitsvat ootab külastajaid.

Veebipõhine kaart

Nagu ka eelnevatel aastatel, on ka tänavu meil valmis saanud veebipõhine kaart, mis koondab endas kohvikute aadresse, lahtiolekuaegu ja tutvustusi. Kaardi lõi alati ääretult tubli ja abivalmis Avo Kiisk kasutades selleks Google Maps rakendust. Lühiviide kaardile on järgmine: https://goo.gl/W6Dzy7.

Nutitelefonide omanikele soovitame kasutada aga QR koodi, sest see hõlbustab kaardirakendusele juurde pääsemist ja õigesse kohta navigeerimist kuna puudub vajadus jätta meelde pikki linke ning tegeleda sõitmise ajal otsimise ja guugeldamisega.

Voldikud

Lisaks kaardirakendusele oleme trükikojast kätte saanud Lihula kohvikutepäeva infovoldikud, millede jagamisega alustame juba üsna pea.
Visuaalide looja on ka tänavu noor ja andekas kunstnik Paula Marit Leiumaa. Keelekorrektuuri tegi oma ala professionaal, alati abivalmis Anu Rooseniit osaühingust Keeletoimetus.

 

 

Kohtumiseni kohvikutepäeval!

 

Kristina Kukk,
Lihula kohvikutepäeva koordinaator

Admin - post author

No other information about this author.