Loading... (0%)

NUKU koori suvine armastuslugu tuleb taas

13 July 2016

NUKU koori etendus „Armastus on pärl”, mis lavastatud spetsiaalselt Lihula mõisa jaoks, tuleb taas. Mullu kahel korral täismaja publikut kohale toonud ja vahepeal värskenduskuuri läbinud kontsertetendust mängitakse sel aastal kolm korda.

NUKU koori eelmise aasta kontsert Lihula mõisas. Foto: Avo Kiisk

29.–31. juuli õhtul kell 19 on kõik oodatud Lihula mõisa, kus NUKU koor annab kolm õhtut järjest kontserti „Armastus on pärl”, mis on kava armastulauludest.

Lihula mõisa saal mahutab vaid 100 inimest ja nii jäi eelmisel suvel hulk huvilisi ukse taha.

Nüüd on NUKU koor täiendatud kavaga suveharjal uuesti Lihulas. Võrreldes eelmise aastaga on kavas mõned uued laulud ja värskendatud on kogu kontsert-etenduse lavastus tervikuna.

Armastus on peateelt kõrvale jäänud

„Maailm on asjalik ja hullusti ärev ning armastus on peateelt kõrvale jäänud, just nagu Lihulagi, kuhu tuleb ekstra sisse keerata, sest tihe liiklus kulgeb siit (küll üsna lähedalt) ikka mööda ja mööda…

Seepärast oleme just Lihulas ning otsime kosutust hingele ja südamele. Laulame, räägime, tantsime, mängime pilli ja otsime armastust. Ehk leiame?” kõlab selle kontsertetenduse lühitutvustus.

NUKU koori dirigent ja lavastaja Reeda Toots on juba üle 30 aasta Läänemaal suvitanud ning seetõttu Lihulast palju kordi läbi või mööda sõitnud.

NUKU koor

Fotod: Avo Kiisk

„Otsisime Eestist päris mitmest kohast, käisime mitut mõisa kohapeal vaatamas ja Lihula võitis,” naeris dirigent, selgitades, kuidas see kontsert eelmisel aastal justnimelt Lihulasse jõudis. „Soovisime, et oleks just selline mõis, kus on midagi ehedat alles ja siin Lihulas on see erinevate aegade puudutus täiesti olemas.”

Piletid hinnaga 10 ja 8 eurot on müügis Piletilevis ja Lihula mõisas.

Kristi Märk
Lihula Teataja toimetaja

Fotod: Avo Kiisk Galerii: Nuku koori “Armastus on pärl”, midagi hingele
Seesama artikkel ilmus ka Lihula Teataja viimases paberlehes

Admin - post author

No other information about this author.