Loading... (0%)

Pikavere Jõulumeloodia peaesinejaks on Ott Lepland

22 November 2017

3. detsembril toimub Pikavere Kultuurikojas juba neljandat aastat järjest jõulukontsert, mille peaesinejaks on Ott Lepland, keda saadavad Karl-Erik Tamme, Elis Loik ja Kristiina Renser.

Meil on hea meel teatada, et juba neljandat aastat järjest toimub Pikavere Kultuurikojas üks mõnus jõulukontsert “Pikavere Jõulumeloodia“. Neli aastat tagasi, kui selle hoone ostsin, ei olnud mul ühtegi head ideed, mida sellega peale hakata. Ainus, mida teadsin, on see, et pean hoone päästma, et kodukohale tähtsa ajalooga maja ei saaks hukka. Peale esimesi ponnistusi tekkiski idee, et kõige paremini saaks majale elu sisse puhumisega algust teha, kui siin üks kontsert korraldada.

Meeldivaks üllatuseks on, et esialgsest ideest kujunes välja tore jõulukontsert, mida võib tänaseks juba traditsiooniks pidada.

Mitme aasta jooksul oleme teinud kõik, et Pikavere Kultuurikojast saaks kunagi täisväärtuslik kultuurimaja – peale eelmist kontserti on majal vahetatud kogu katus ja konstruktsioon, hoone on saanud uued kandvad siseseinad, soojustatud katuse ja vahelaed, vanale ja auväärsele vallamajale telliti välisuksed, mis loodetavasti saavad osavate meistrite poolt kontserdi ajaks ka valmis.


Pikavere Jõulumeloodia 2017

Sel korral astub õhtu peaesinejana publiku ette Ott Lepland, kes on oma eestikeelsete lauludega võitnud paljude eestlaste südamed. Otti saadavad Karl-Erik Tamme, Elis Loik ja Kristiina Renser.

Et kontserdile veidi särtsu juurde tuua, kaasasime sel aastal kontserdi korraldusse Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi noored. Teiste seas astuvadki lavale üles kooli oma andekad muusikud: Sütevaka folkansambel Kirju, Steven Ilves, pianist Robi Salumets ning a capella kvintett The Nameless.

Nagu ikka, kohtuvad Pikaveres hea muusika, küünlavalgus, tore seltskond ja jõulusoojus. Kontsert toimub 1. advendil (3. detsembril) algusega 17.

Õhtu jooksul on avatud kohvik, samuti saab Jõuluvana kingikotti täiendada kohaliku käsitööga.

Pileteid kontserdile müüb Piletimaailm, samuti on piletid müügil Koonga apteegis ja Lõpe kultuurimajas. Pileti hind eelmüügist 10€, kohapeal 14.

 

Kohtume Pikaveres!Vallo Kappak,
Pikavere Kultuurikoja peremees

 

Päise pilt: Gertrud Alatare

Admin - post author

No other information about this author.