Loading... (0%)

Hanila, Koonga, Lihula ja Varbla valdade ametlike kanalite sisu uuendamine lõpetatakse

08 January 2018

Hanila, Lihula, Koonga ja Varbla valdade ametlike kodulehtede veebisisu uuendamine on lõpetatud. Üsna pea ootab sama saatus ka nende valdade sotsiaalmeediakanaleid. 

24. oktoobril 2017 jõustus Hanila valla, Koonga valla, Lihula valla ja Varbla valla ühinemine ning moodustus uus omavalitsusüksus Lääneranna vald. Senised vallavalitsused lõpetasid oma eksisteerimise 31. detsembril 2017 ning seoses sellega ei uuendata alates 1. jaanuarist 2018 enam nende ametlike veebilehtede sisu.

Lääneranna Vallavalitsuse ja Vallavolikogu uudised, istungite ning õigusaktide aga ka ametnike kontaktide info koondub nüüdsest veebilehele www.laanerannavald.ee.

Siinkohal on oluline mainida, et leht on koostamisel ning seetõttu võib mõne spetsiifilisema informatsiooni leidmine olla hetkel pisut raskendatud. Kiireloomuliste küsimuste puhul saate alati võtta vallavalitsusega ühendust telefonitsi 472 4630 või kirjalikult vallavalitsus@laaneranna.ee.


Seoses ülalpool mainituga lõpetatakse üsna pea ka kõigi nelja endise valla sotsiaalmeediakanalite (eeskätt Facebook-i lehtede) sisu uuendamine.

Lääneranna vallal on juba praegu loodud samanimeline Facebooki leht, mille leiate siit: https://www.facebook.com/laanerannavald/.

Selleks, et olla kursis kõige põnevaga, mis meie vallas toimub, jälgida meie inimesi ja ettevõtteid puudutavaid uudiseid ja otse-eetreid, soovitame kõigil huvilistel lisada see leht endale meeldivate sekka.

 

 

Kristina Kukk,
Lääneranna vald
Avalike suhete spetsialist

Admin - post author

No other information about this author.