Loading... (0%)

Lihula valla kohvikutepäeva kaart nüüd olemas ka Google Maps rakenduses

21 July 2016

30. juulini on jäänud veidi rohkem kui nädal ning õhus on tunda ootusärevust ja põnevust. Nimelt on peagi käes Lihula valla esimene kohvikutepäev, mille kohta saate hea ülevaate värskelt valminud Google Maps kaardi abil.

KohvikutepäevJärgmise nädala laupäeval kell 12-17 avavad oma uksed 13 ühepäevakohvikut, mida veavad eest ei keegi muu kui Lihula valla omad inimesed ja neile appi tõttanud sugulased ning sõbrad siit-sealt Eestimaa nurgast.

Huvi kohvikutepäeva vastu on olnud erakordselt suur – samanimelist Facebooki lehte jälgib juba üle 300 inimese ning kohvikutemängu postitus on jõudnud rohkem kui 3500 inimeseni!

Kohvikute menüüd ja kultuuriline programm on mitmekesine: sõltuvalt kohvikust on kavas nii käsitööringid, laulu- ja tantsuetteasted kui ka näiteks robotlauda külastus.

Süüa saab nii restorani tüüpi roogasid kui ka 30ndate hõngulisi palasid või siis näiteks suitsukala.

Kohvikute päeva kaart

Oleme siit-sealt kuulnud huviliste soovi näha kaarti, kus oleks olemas kõigi kohvikute info. Meil on rõõm teatada, et praeguseks on see kaart täiesti olemas, tegelikult lausa kaks kaarti.

QR kood

Kohvikutepäeva elektrooniline kaart on leitav Google Maps keskkonnas. Nutiseadme omanikud saavad kaardi enda telefoni alla laadida eriti lihtsalt, kasutades selleks QR-koodi skannerit.

Lisaks said täna, 21. juulil lõplikult valmis trükimaterjalide kujundused, mida jagame õige pea ka Teiega. Põnevuse säilitamiseks olgu hetkel näha vaid väike osa tulevasest voldikust.

 

Paula Marit Leiumaa on see andekas noor neiu, kelle kujundatud on kogu Kohvikutepäeva visuaalid ja materjalid. Ning Avo Kiisk see ettevõtlik mees, kes ulatas oma abikäe, lisades kohvikutepäeva kohvikud Google Maps kaardirakendusse ja tehes valmis QR koodi.

Aitäh nii Paulale ja Avole kui ka kõigile teistele, kes nõu ja jõuga abiks!

Kohtumiseni kohvikutepäeval!

Kristina Kukk
Lihula Teataja kaastoimetaja
ja kohvikutepäeva koordinaator

 

Admin - post author

No other information about this author.