Loading... (0%)

Lihulas avatud tööriistarent – kes, mis ja kuidas?

21 July 2016

Aktiivsemad sotsiaalmeedia kasutajad panid ilmselt tähele, et mõned päevad tagasi ilmus Facebooki lehekülg, mis kannab nime Lihula Tööriistarent. Lihula Teataja otsustas asja uurida ning jagada ka Teiega, et kes, mis ja kuidas?

Pöördusime oma küsimustega Tööriistarendi kontaktisiku poole, kelleks on Henri Bekmann. Henri on ühtlasi ka Hanilas tegutseva ettevõte Greencube OÜ juhatuse liige.

Henri, kust tekkis idee avada Lihulas tööriistarent?

Idee tekkis puhtalt vajadusest. Vaadates poes kvaliteetsete tööriistade hindu, siis ei kipu neid kodukasutuseks ostma. Tööriistad on lihtsalt väga kallid, samas rentimine on igati mõistlik – teed töö ära ja tagastad.

Lisaks kaob hirm isiklike tööriistade varguse ees, sest rentimisega on riskid vähendatud. Suurlinnades on rendituru konkurents tihe, kuid Lihulas pole seni keegi sellist teenust veel pakkunud.

Kas osta või rentida?

Tänapäeva ühiskond on rajatud eelkõige tarbimisele, ent kuivõrd mõistlik on endale majapidamisse soetada kalleid tööriistu, mida kasutad vaid mõned päevad aastas? Rentimine kindlasti mõistlikum. Kasutame enda Greencube OÜ majatehases aeg-ajalt samuti renditeenusena töövahendeid, mille ostmisel mõtet ei näe, ent rentimise kuluna küll.

Milline on sihtgrupp ja mis tingimustel saab rentida?

Meie peamiseks sihtgrupiks on eraklient, kes otsib töövahendeid lihtsamateks töödeks lähiümbruses. Rendime töövahendeid tagatise alusel ja tagatise suurus sõltub konkreetsest tööriistast.
Kodulehel on väljas hinnakiri, mis on igati konkurentsivõimeline, seda enam, et lisakulu lähimasse suurlinna sõidu näol jääb ära, sest töövahendeid on võimalik rentida siitsamast, Lihulast.

Kuidas klient teid üles leiab? Kas peab ette helistama või on keegi alati kohapeal olemas?

Nädala sees plaanime hakata tööriistu välja rentima enda peagi Lihulas avatavast majatehasest, kuid esialgu saab kättesaamist kokku leppida telefonitsi, helistades 5193 4599.
Õige pea püüame leida inimese, kes oleks ka nädalavahetuseti olemas. Siinkohal üleskutse – kellel on huvi lisateenistuse vastu, võtke meiega julgesti ühendust!

Vaatasin, et tööriistad on valdavalt Makitad, millest selline valik?

Peamine põhjus on tööriistade hea kvaliteet. Samuti on ühenimelise masinapargi eeliseks see, et hoolduskulud on väiksemad.

“Sooviksin omalt poolt veel lisada, et Lihula Tööriistarendi näol on hetkel tegemist eelkõige pilootprojektiga,” ütles Henri Bekmann, “kasvame vajadusepõhiselt ja loodame järgmise aasta suveks kinnituda mällu kui olemasolev võimalus Lihulas kohapeal tööriistasid rentida.”

 

Intervjueeris Kristina Kukk, Lihula Teataja kaastoimetaja 

Pildid: Lihula Tööriistarent

Admin - post author

No other information about this author.