Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Matsalu looduskeskus kutsub laupäeval ühisele seenelkäigule | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Matsalu looduskeskus kutsub laupäeval ühisele seenelkäigule

21 september 2015

Matsalu looduskeskus kutsub kõiki ühele mõnusale seenelkäigule. Sel laupäeval, 26. septembril võetakse ette ühine sõit Varbla seenemetsadesse, kus seenemaailma tarkusi on lubanud jagama tulla mükoloog Teele Jairus.

Buss retkele väljub Lihula bussijaamast kell 10.15, kohtumisaeg Varblas on kell 11.00.

Oma transpordiga Varblasse tulijad peaksid arvestama sellega, et sõit seenemetsa tuleb siis samuti ette võtta oma autoga.
Seenepäeva lõpetab ühine einepaus Varblas ja retke planeeritud lõpuaeg on kell 15.

Kõigil bussiga tulla soovijatel palutakse registreeruda hiljemalt neljapäevaks, 24. septembriks telefonil 513 8783 või meiliaadressil matsalu.looduskeskus@rmk.ee. Kohtade arv bussis on piiratud. Päeva parema korralduse huvides paluvad korraldajad endast teada anda ka oma transpordiga tulijatel.

Fotod: Youtube ja Postimees

Kristi Märk - post author

No other information about this author.