Loading... (0%)

LAKi konsultandid hakkavad Lihulas käima kahe nädala tagant

20 January 2016

Täna ennelõunal olid Lihula mõisa muuseumi ruumid Läänemaa Arenduskeskuse nõustajate päralt. Tasuta nõu andsid ettevõtluskonsultant Kersti Palmiste ja MTÜ konsultant Tiina Ojamäe. Kuna teenus osutus üle ootuste populaarseks, hakkavad konsultandid Lihulas käima regulaarselt.

Ettevõtluskonsultandil Kersti Palmistel olid täna vahemikus 9-12 kõik ajad broneeritud (kokku käis 5 inimest) ning ka mittetulundussektori nõustaja Tiina Ojamäe jutule oli huvilisi.

Sellest tingituna lepiti kokku järgmised tasuta nõustamise päevad ning konsultandid panid paika kaks järgmist aega, mil nad Lihulasse tulevad. Nendeks kuupäevadeks on 3. ja 17. veebruar kell 9-12.

“See ei pea tingimata olema konkreetne äriplaan või MTÜ mõte. Vabalt  võib olla ka see, et tuleb kamp inimesi, kellel on lihtsalt mingi arendusidee või mingi muu hea mõte, mida arutada ning mille osas nõus küsida,” julgustasid konsultandid, kes jäid oma tänase Lihula päevaga igati rahule.

Kuna ettevõtluskonsultant Kersti Palmiste jutule pääsemiseks on juba praegu ka 3. veebruariks peaaegu kõik ajad täis, paluvad nad enda tulekust kindlasti eelnevalt märku anda:   kersti@lak.ee, tel 510 5141 (Kersti Palmiste, ettevõtluskonsultant) või tiina@lak.ee, tel 56352591 (Tiina Ojamäe, MTÜ konsultant).

Läänemaa Arenduskeskus, mis asub Haapsalus, pakub tasuta nõustamist nii ettevõtlusega alustajatele kui ka tegutsevatele ettevõtjatele ja kõigile vabaühendustele.

Kui Sul on küsimusi, probleeme või lihtsalt mõtteid, mida tahad jagada, oled alati oodatud!

 

Admin - post author

No other information about this author.