Loading... (0%)

Lihula õmblejad leidsidki endale tööandja

10 April 2015

Kolmapäeval kirjutasid nii Lääne Elu kui Läänlane Lihula õmblejatest, kes otsisid ettevõtjat, kes suletud õmblustöökoja jälle lahti teeks. Eile teatas Lihula vallavalitsus oma Facebooki-lehel, et 99-protsendise tõenäosusega on õmblustöökoda kuu aja jooksul tööd alustamas.

Lihula valla kaheksa ettevõtlikku naist jäid tööta, kui nende endine tööandja 2014. aasta lõpus oma asjad kokku pakkis ja Lihulas õmblustöökoja sulges. Koht, kus õmblustöökoda toimetas, oli vaba ja saadaval ning töötajad täis tahtmist õmblemistööga jätkata. Kolmapäeval ilmus Läänemaa ajakirjandusväljaannetes Kristi Märki artikkel “Lihula õmblejad otsivad endale uut tööandjat“. Vastukaja ei olnud tarvis kaua oodata.

 “Meil on rõõm teatada, et 99% tõenäosusega on Lihula õmblustöökoda lähema kuu aja jooksul uuesti tööd alustamas,” kirjutab Lihula vallavalitsus oma Facebooki-lehel.

 “Tänu sellele, et meie õmblejate artikkel eile (paljude teie abiga) kulutulena laiali läks, jõudsid kõige kiiremad huvilised täna kell 9.30 Lihulasse. Praeguseks on ettevõtte omanikud ruumid üle vaadanud, naistega kohtunud ning esialgne vastastikune “JAH” on öeldud.”

Admin - post author

No other information about this author.