Loading... (0%)

Lihula vanametalli vastuvõtupunkt avatakse 5. märtsil

15 February 2018

5. märtsil avab Lihulas taas oma uksed Taebla Auto OÜ Servik vanametalli vastuvõtupunkt, mis asub aadressil Valuste tee 7.

Vanametalli punkt oli perioodil 1. november – 5. märts suletud seoses talvel tehatavate suuremate kulutustega ning vähese rauakoguse toomisega.

OÜ Servik juhataja Allan Kelderi sõnul saab Lihulasse tuua musta ja värvilist metalli ning loomulikult ka autoromusid, lisaks teostab ettevõte ka sõiduautode registrist kustutamise, mis on kliendile tasuta ning ei nõua lisatoimetusi.

Maanteeamet juhib tähelepanu, et sõiduauto või kuni 3500 kg täismassiga veoauto registrist kustutamiseks on vajalik esitada nõuetekohane lammutustõend.
Üldjuhul võtavad lammutamisele kuuluva sõiduki vastu jäätmeloaga jäätmekäitlusettevõtted, kellel on Maanteeametiga sõlmitud vastavasisulised lepingud. Seega piisab sõiduki omanikul sõiduk jäätmekäitlejale üle anda ja tema eest esitab taotluse sõiduki registrist kustutamiseks koos lammutustõendiga jäätmekäitleja.

Vanametalli hind sõltub Allani sõnul suuresti maailmaturu hindadest, kuid oluline on ka äraantav kogus. Kehtiva hinnakirja leiab Taebla Auto kodulehelt.

Lisaks pakub Lihulas taasavatav vanametalli vastuvõtupunkt ka järgi tulemise võimalust nii autoromudele kui rauale: sellise teenuse hind on kliendiga kokkuleppel.

 

Taebla Auto OÜ Servik võtab vanametalli vastu tööpäeviti kella 9.00-17.00.

Lisainfo 5620 0240 või lihula@taeblaauto.ee

 

Hooli keskkonnast ja vii vanaraud ümbertöötlemisse!

 

Kristina Kukk
Lääneranna valla avalike suhete spetsialist

Foto: Pixabay.com

Admin - post author

No other information about this author.