Loading... (0%)

Sotsiaaldemokraatliku erakonna esindus käis täna Lihulas

12 February 2016

Täna, 12. veebruaril külastas Lihulat Sotsiaaldemokraatliku erakonna esindus koosseisus Rainer Vakra, Kalev Kotkas ja Kristen Kanarik. Vallavolikogu esimees Jaak Kastepõld ja vallavanem Varje Ojala-Toos võtsid külalised vastu Lihula mõisas, lisaks käidi Kasaril ning Lihula kultuurimajas ja gümnaasiumis.

Päeva jooksul käsitleti teemasid, milledest on kasu pikaks ajaks kogu piirkonnale ning kus lisaks kiiretele lahendustele on omavalitsusel vaja ka riigipoolset tuge. “Selle kõige ilmekam näide on Kasari kooli endisesse hoonesse hooldekodu rajamine, kus tekiks piirkonda juurde rohkem kui 40 uut töökohta,”ütles Jaak Kastepõld.

Lisaks arutati ka haridus- ning kultuurielu suundade ja võimaluste üle, “meie ühine mure on gümnaasiumi hariduse säilimine piirkonnas. See peab kestma jääma,” kinnitas Kastepõld.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed olid täna Läänemaa visiidil, mis hõlmas erinevaid kohtumisi ja arutelusid nii Haapsalu linnas kui Lääne-Nigula, Hanila, Martna ja Lihula valdades.

„Läänemaal on kavas keskenduda eeskätt haridus-, sotsiaal- ja majandusküsimustele, aga ka haldusreformile. Poliitiku jaoks on silmast silma suhtlemine ja otsekontaktid hindamatu väärtusega. Vaid nii saab sügavuti aru kohalikest probleemidest, aga ka inimeste rõõmudest ja muredest,“ kõlas saadikurühma esimees Andres Anvelti lause erakonna eilses pressiteates.

Admin - post author

No other information about this author.