Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Tööinspektsioon korraldab Lihulas töösuhete teemalise infohommiku | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Tööinspektsioon korraldab Lihulas töösuhete teemalise infohommiku

01 oktoober 2015

Kolmapäeval, 14. oktoobril korraldab Tööinspektsioon Lihulas tasuta infohommiku teemal „Töölepingute lõppemine – seaduslikud alused ja väljakujunenud praktika“, lektoriks tööinspektor-jurist Leonid Siniavski.

Infohommik, mis on osalejatele tasuta, toimub Lihula kultuurimajas kell 11-13 ning osalemiseks tuleb eelnevalt registreeruda Tööinspektsiooni kodulehel.

2015. aastal jätkab Tööinspektsioon töösuhtealaste infohommikute korraldamist üle Eesti. Igal infohommikul tutvustab tööinspektor-jurist kahe tunni jooksul üht teemat, mis tuleneb töölepingu seadusest. Infohommikul räägib tööinspektor-jurist nii seadusesätetest kui ka enim esinevatest rikkumistest ja nende võimalikest lahendustest. Infohommiku lõpus on aega ka küsimuste ja arutelu jaoks.


Tööinspektsiooni infohommikuid rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Tööelu puudutavatele küsimustele saab vastuseid Tööelu portaalist.

Kristi Märk - post author

No other information about this author.