Loading... (0%)

Tööpakkumine: Kodukant Läänemaa otsib Leader projektijuhti

13 October 2016

MTÜ Kodukant Läänemaa (KKLM) võtab alates jaanuarist 2017 tööle Leader projektijuhi, kelle põhiülesandeks on ühenduse strateegia aastateks 2014-2020+ rakendamine ja külaliikumise ning ettevõtlikkuse edendamine Läänemaal.

Kodukant Läänemaa ees seisavad väljakutsed, mille elluviimiseks on organisatsiooni vaja tuua täiendavaid oskusi. Seoses KKLM võimalusega teha rahvusvahelist koostööd oodatakse meeskonda inglise keelt valdavat ja projektijuhtimise kogemusega inimest, kellel on lisaks ka kodulehe haldamise ja kommunikatsioonitöö oskused.

Edukaks kandideerimiseks tulevad kasuks majandusalased teadmised, rahvusvahelise projekti juhtimise kogemus, B-kategooria juhiload ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Leader projektijuhi töötasu on kuni 1400 eurot. Lisaks pakutakse eneseteostamise ja –arengu võimalusi ning tööd 2020. aastani, mil lõpeb Leader meetme rakendamine.

Kandideerijatel palutakse esitada kirjalik avaldus, CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 20. oktoobriks aadressil ene@kklm.ee. Lisainfo Ene Sarapuu 5665 3668.

Admin - post author

No other information about this author.