Loading... (0%)

Lihula vald tähistab oma 25. juubelit 90ndate stiilis sünnipäevapeoga

13 October 2016

Järgmisel reedel, 21. oktoobril kell 19 on kõik oodatud Lihula valla 25. juubelile, mille tähistamiseks toimub kultuurimajas 90ndate stiilis suur sünnipäevapidu.

Lisaks sõnavõttudele on kavas komöödiateatri etendus „Orav ja Ilves” – jant ühes vaatuses, mis kestab veidi üle tunni. Peale seda vallutab Lihula kultuurimaja retro- ja videodisko, kus on puldis legendaarne DJ Felix. Avatud on baar.

“Oodatud on kõik, kellele Lihula ning siinsed tegemised korda lähevad. Tulge, tähistame koos!” kutsub vallavanem Varje Ojala-Toos    sünnipäevapeol osalema.

Peokülalised on oodatud kandma 90ndatele iseloomulikke riideid ja aksessuaare. Lisaks, kelle kappides või sahtlites leidub mõni sellest ajast pärit, mistahes suuruses mobiiltelefon või vahva fotoaparaat, võtke palun kaasa. Ajastule kohased on ka pakutavad suupisted. Kogu sündmus on tasuta ning kõik on teretulnud.

Lihula valla omavalitsuslik staatus kinnitati 1991. aasta sügisel, ja sellest ka juubelipeo teema, 90ndad. Seda enam, et Lihula kultuurimaja, kus pidu toimub, valmis kõigest aasta varem, 1990.

Kohtumiseni Lihula valla sünnipäeval!

Lihula vald 25

 

Admin - post author

No other information about this author.