Loading... (0%)

Tööpakkumine: Narma vaibavabrik võtab tööle müügiassistendi

11 August 2016

Lihulas asuv Narma OÜ vaibavabrik otsib oma kollektiivi müügiassistenti, kelle töö peamiseks eesmärgiks on kvaliteetse klienditeeninduse tagamine.

Lisaks heale suhtlemisoskusele on nõutav üldkasutatavate arvutiprogrammide valdamine ning inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, sest Narmal on täna kliente rohkem kui kümnes ning koostööpartnereid enam kui kahekümnes riigis.

“Igapäevane suhtlus välisriigi koostööpartneritega on Narmas meeldiv, huvitav ja mitmekesine “rutiin”. Oma koduturukski peab ettevõte ju lisaks Eestile ka Lätit-Leedut-Soomet,” ütles Narma juht Janek Vipre. “Nii nagu igal tööandjal, on ka meie ootused kandidaadile loomulikult kõrged.  Samas, julgustades kõiki huvilisi pean ma vajalikuks  rõhutada, et oskused on õpitavad ja kogemused omandatavad, kui olemas on peamine – potentsiaal ning tahe.”

Ekraanitõmmis www.narma.ee


Müügiassistendi peamised tööülesanded

– klientidega suhtlemine
– tellimuste töötlemine ja käsitlemine
– toodete tutvustamine, pakkumiste koostamine, müügitöö edendamine
– informatsiooni töötlemine, andmebaaside ja dokumentatsiooni haldamine
– muude jooksvate klienditeenindusega seotud ülesannete täitmine ja juhi assisteerimine

Kandideerimine CV Keskuse kodulehel.

Parim tööstusmaastik

Narma OÜ sai hiljuti nii maakondliku kui ka vabariikliku tunnustuse kategoorias “Parim tööstusmaastik”. Raudtee tänav 4 asuva vaibavabriku territoorium oli hindamiskomisjoni jaoks tõeliselt üllatavaks leiuks.

Tegu on tootmisalaga, kus ettevõte on vahendeid panustanud krundi haljastamisele ja kujundamisele, muuhulgas istutanud ka pikad alleed. Kogu kujundus jätab tervikliku hoolitsetud mulje.

Ka hooned on korrastatud ning teed ja platsid asfalteeritud. Territooriumil on lipuväljak, maitsekad ilupeenrad huvitavate kividega.

Lisainfo: Narma sai tunnustuse parima tööstusmaastiku kategoorias
Narma töödest ja tegemisest saate lugeda ka 20. aprillil ilmunud Äripäeva artiklist.

Kristi Märk
Lihula Teataja toimetaja

Fotod: Kristina Kukk

Admin - post author

No other information about this author.