Loading... (0%)

„Aastad täis sära ja väärikust” festivali raames sai tunnustuse ka Lihula sotsiaaltöötaja Anu Veide

07 October 2016

Eile pärajati Tallinnas Salme Kultuurikeskuses 60+ festivalil konkursi „Aastad täis sära ja väärikust” parimaid. Teiste seas sai tunnustuse ka Lihula valla sotsiaaltöötaja Anu Veide.

Ürituse eesmärk on ergutada ja tunnustada erinevaid inimesi või ettevõtmisi, kes või mis on muutnud eakate elu paremaks. Tänavu seitsmendat korda toimuvale konkursile laekus kokku 38 kandidaati, kes jagunesid järgmiste kategooriate vahel: eakad hoolivad, eakalt kogukonnale, tegu eakale, eakad kui kultuurikandjad, eakad ja keskkond, eakad ja maailm, elutööauhind.

Läänemaa Pensionäride Ühenduse Lihula algorganisatsioon esitas oma kandidaadiks Anu Veide, kirjeldades teda ja tema tegusid nii:

Meie Anu ehk Lihula oma Ema Theresa

Heatahtlik ja abivalmis Anu Veide on Lihula valla hoolekandetöötaja, kes viib eakad teatrisse, arstile, ekskursioonile, juuksurisse, apteeki, poodi. Nagu imeväel saavad koju sööklast supp, kuurist puud ja kaevust vesi. Samal ajal on Anu alati heatujuline ja rahulik, valmis ära kuulama nii rõõmu kui ka mure. Ta on abivalmis puhke- ja pidupäevadelgi, kui selleks tekib vajadus.

anu

 

Anu ise on oma kommentaaris talle iseloomulikult tagasihoidlik: “Mul on hea meel, et inimesed märkavad ja tunnustavad. Tänan neid kõiki!”

Lihula Teataja ühineb õnnitlustega ning soovib omalt poolt Anule tervist, jõudu ja jaksu ka edaspidiseks!

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja kaastoimetaja

 

Fotod: 60+ festivali kodeleht

Admin - post author

No other information about this author.