Loading... (0%)

Karmen Raud ja Evelin Engel-Lepp tunnustati politsei teenistusristidega

27 February 2018

Esmaspäeval, 26. veebruaril toimus Pärnus pidulik aktus, kus Lääne prefektuuri politseinikele anti Eesti 100. sünnipäeva puhul üle siseministeeriumi tänukirjad, politsei teenistusristid pikaajalise teenistuse eest ja 24. veebruaril ülendatud politseiametnike teenistusastme tunnused. Kaks teeneteristide saajat on seotud Lääneranna vallaga.

Prefekt Kaido Kõplas soovis tervituskõnes kõigile ilusat juubeliaastat ja sõnas, et käesolev aasta on kindlasti märgiline, sest ka politsei loomisest möödub selle aasta novembris 100 aastat. Kõplas rõhutas ühise tegutsemise ja koostöö edasiviivat jõudu ja ütles, et Lääne regioonis toimuv politsei, pääste, Kaitseliidu ja kohaliku omavalitsuste koostöö on eeskujuks paljudele. „Ainult koos oleme tugevad ja siin ei pea ma silmas mitte ainult politsei ridu, vaid eelkõige regioone tervikuna – kohalikud omavalitsused, politsei, pääste, kiirabi, Kaitseliit, erasektor – kõiki kaasates ja kõiki kuulates sünnivad parimad mõtted ja lahendused meie inimeste jaoks,“ rääkis Kõplas.

Rapla politseijaoskonna piirkonnapolitseinik Elle Tikki, kes pälvis 20-aastase teenistuse eest politsei teenistusristi, ütles oma tänukõnes, et Politsei- ja Piirivalveameti kõige olulisem väärtus on inimesed, kes siin töötavad. „Me anname kõik iga päev endast parima, et aidata inimesi, et muuta nii enda kui ka kõigi teiste elu paremaks,“ sõnas Tikki.

Fotod: Raiko Elming

Foto: Raiko Elming

 

Politsei teenistusristi 10-aastase teenistuse eest Eesti politseis pälvis teiste seas Lääneranna valla uus noorsoopolitseinik Karmen Raud.


Foto: Eliise Lepp

 

Politsei teenistusristi 20-aastase teenistuse eest Eesti politseis pälvis Lääneranna vallast pärit Lääne prefektuuri Haapsalu politseijaoskonna menetlusgrupi väärteomenetleja Evelin Engel-Lepp.


 

Admin - post author

No other information about this author.