Loading... (0%)

Lihula Noortemaja on avatud ka suvel

14 June 2016

Suur suvi on peaaegu käes ja paljudel on koolivaheaeg juba alanud. Meil on rõõm teatada, et ajal, kui kool, erinevad trennid ning huviringid puhkavad, jääb Lihula Noortemaja avatuks ka suveperioodil.

Uurisime Lihula noorsootöötaja Anneli Õige käest, kuidas tema esimesed ametis oldud kuud  läinud on ja mida põnevat Lihula Noortemajas (Penijõe tee 2)  suvel toimuma hakkab.

Tegusad ja meeleolukad paar kuud

Olen olnud ametis ainult kaks kuud, kuid tegemisi ja toimetusi on meil olnud juba päris palju. Aprillis käisime tutvumas Tallinna lennujaamaga, peale mida osalesime Suure komöödiaõhtu salvestusel.

Mai alguses mängisime Euroopa päeva raames discgolfi ja meil käis külas Hiir Hubert 4H noorteühingust.

Lihula Noortemaja kirjutas kevadel ANK projekti, mille raames soetati 10 komplekti discgolfi kettaid (kokku 30 ketast), mille kasutamine on noortemaja noortele tasuta ning mida saavad noortemaja lahtioleku ajal laenutada ka teised, seda 3 euro eest.

Lisaks osalesime noortemaja noortega filmikonkursil “Tegin Pätti” ja saime valmis niisuguse video.

Tüdrukuteõhtu fotosessioon

Mõni aeg tagasi oli Lihula noortemajas ilu täis tüdrukuteõhtu, kus meil käisid külas kosmeetik Joanna Voll, juuksur Leen Kruus, pilti tegi Eliise Tiidussalu ja pildile aitas meid sättida Merike Vilt.

Kingitused, milleks olid meigikomplektid, pani välja TradeHouse ilukaubamaja. See oli esimene kord, mil noored said kasutada noortemaja II korrusel asuvat ägedat fotostuudiot. Õhtu lõpuks olid meie tüdrukud saanud ilusa meigi, soengu ja tehtud oli palju ilusaid pilte.

Noortemaja fotostuudio

Kogu tüdrukutepäeva FOTOGALERII

Fotod: Eliise TiidussaluSuve plaanidest

Lisaks igapäevastele tegemistele, on noortemajas plaanis ka mõned suuremad ettevõtmised.

27-29. juulil toimub Lihulas VAT tantsustuudio 3-päevane tantsulaager, kuhu ootame osalema kõiki tantsuhuvilisi.  Osalustasu 5 eurot. Registreerimine Lihula Noortemajas või meie Facebooki lehel.

TantsukolmnurkVanuseastmeid on kolm: 6-12; 13-19 ja 20+.

Kõige vanemasse gruppi on oodatud ka kõik õpetajad ja lapsevanemad. See on hea võimalus täiskasvanutele ennast proovile panna ning teada saada, millega nende rüblikud tegelevad. Iga päev õpitakse ära üks tantsukava. Päevas on kaks 90-minutilist treeningut, et kavad selgeks saada.

Viimasel päeval on üks 90-minutiline treening ja teine treening, mis on kõikidele osavõtjatele korraga. Ühises treeningus õpitakse tantsukava, kus tantsivad kõik osalejad koos. Kogu ettevõtmise lõpetame ühe toreda esinemisega 30. juulil Lihula valla Kohvikutepäeva raames kultuurimaja ees.

Anneli

4. augustil on Lihula kultuuripäevade raames plaanis noorte discgolfi võistlus ja disko noortemaja juures.

13. augustil on Lihula noortemaja noored kutsutud Vanamõisa käsitöölaadale-kirbuturule taaskasutuse moeshowd tegema.

 

Lisaks ootab järjekorras poisteõhtu ja veel hulk ettevõtmisi, millega saate end kursis hoida Lihula Noortemaja Facebooki lehe vahendusel.

Noortemaja on avatud neljal päeval nädalas: E, T, K, R kell 13-20.

Ootan nii Lihula noori kui ka neid, kes on tulnud Lihulasse suvevaheaega veetma, nii et kohtumiseni Lihula Noortemajas!

Anneli Õige
Lihula noorsootöötaja

Fotod: Lihula Noortemaja Facebook

Lisainfo: Lihula sai endale täiskohaga noorsootöötaja
Fotogalerii ja video: Lihula noortemaja uus hingamine

 

Admin - post author

No other information about this author.