Loading... (0%)

Lihula valla kohvikutepäev toimub tänavu 29. juulil

24 January 2017

Eile toimus Lihula mõisas kohvikutepäeva meeskonna kokkusaamine, kus peeti plaani uue, järjekorras teise kohvikupäeva korraldamise osas. Järgmine kohtumine, kus toimub ka tänavuste osalejate nimekirja lõplik kinnitamine, toimub 13. märtsil. 

Rahvaülikooli ruumidesse tuli kokku 20 inimest: oli nii neid, kes lõid kaasa juba eelmisel korral kui ka neid, kes sooviksid seda teha tänavu. Nii on osalemise soovi avaldanud Järise küla ning mitmed uued tegijad Lihula linnast.

Ürituse eestvedajana on mul ülimalt hea meel, et meeskonda kuulub niivõrd palju ja erinevate lennukate ideedega inimesi. Nii oli ka eile arutusel bussiliini asemel proovida seekord sõidujagamise teenust: olgu selleks Uber, Taxify või mõni muu rakendus.

Ja kuigi kõik ideed ja mõtted veel avalikustamisele ei kuulu, on siiski üks infokild, mis oluline juba kohe praegu välja tuua: nimelt see, et   Lihula valla kohvikutepäev toimub traditsiooniliselt juulikuu viimasel laupäeval ehk 29. kuupäeval.

Seega, selle kuupäeva võite endale märkmikusse kirja panna ning selleks ajaks ka kõik sõbrad-tuttavad külla kutsuda, sest terve Lihula vald saab kohvikuid täis!

 

Korraldusmeeskonna järgmine kokkusaamine, mis leiab taas aset Lihula mõisas, toimub 13. märtsil. Oodatud on kõik, kes soovivad sel aastal kaaskorraldajatena oma panuse anda ning selle sündmuse korraldamisest osa saada.

Kes alles mõlgutab mõtteid, saab julgust koguda veel pisut üle pooleteise kuu; meeskonna teisel koosolekul on juba kohvikute nimekirja lõplik kinnitamine, mis tähendab, et tänavuste osalejate nimekiri läheb lukku ning hiljem liituda ei saa.


 

Meeskonna nimel kõike kaunist soovides,
Kristina Kukk

 

Lisainfo ja küsimused: cristina.kukk@gmail.com

Lihula valla esimene kohvikutepäev
Lihula valla Kohvikutepäeva korraldamises lööb kaasa sadakond inimest
Ülimenukaks osutunud kohvikutepäeva galerii ja järelkaja
Läänemaa atraktiivseim kodanikeühenduste tegu 2016 – Lihula kohvikutepäev

Admin - post author

No other information about this author.