Loading... (0%)

Lihulas toimus turvalisuse ümarlaud

16 June 2015

Esmaspäeval, 15. juunil kogunesid Lihula vallamaja saalis vallavalitsuse, vallavolikogu ja politsei esindajad, et üheskoos arutada, kuidas Lihula elu veelgi turvalisemaks muuta.

Kuigi  tagajärgedega tegelemine on oluline ja omal kohal, ei saa alahinnata ka ennetustööd ning turvalisust puudutava info levitamist. Antud kohtumise näol oli tegemist Lihula valla poolt kokku kutsutud kolmanda turvalisuse ümarlauaga. Eelneva kahe kooskäimise, kus olid esindatud erinevad huvigrupid alates õpilastest kuni pensionärideni, tulemusel on valminud turvalisuse tegevuskava, mida on jõudumööda ellu viidud ning jooksvalt täiendatud.
Sel nädalal, vahetult enne jaanipäeva ning suviseid puhkuseid, oli vahekokkuvõtete aeg, et ühiselt vaadata, mis on tehtud, mis tegemata ning arutada, kuidas edasi minna.

“Lihula vald on elanikkonna teavitamise turvalisust puudutavates küsimustes viinud uuele tasemele. Lisaks sellele, et vald hakkas veebis toimetama uudisteportaali, on nad ohtude ennetamisele pühendanud seal eraldi rubriigi lihulateataja.ee/ohutus” kõlasid tunnustavad sõnad Lääne Prefektuuri Facebooki lehel.

  
Foto: Lääne Prefektuuri FB leht, Sindi politseimaja

Admin - post author

No other information about this author.