Loading... (0%)

Kert Pääbo saavutas Haapsalu kestvuskrossil III koha

26 October 2016

Möödunud laupäeval, 22. oktoobril toimus Haapsalus kestvuskross, kus osalesid ka meie valla kolm krossimeest Kert Pääbo, Joosep Bork ning Marek Koldits.

Kiltsi lennuväljal toimunud kestvuskrossil, mis on Eesti ja Baltimaade meistrivõisluste üks etappidest, tegi väga hea sõidu Kert Pääbo, kes tuli E-2 klassis kolmandale ning üldarvestuses seitsmendale kohale.

“Võistlusel osalemine ei olnud tükk aega kindel. Kaks kuud tagasi vigastasin rangluud ning arstid soovitasid novembri lõpuni pausi pidada,” selgitas Kert ning lisas: “Siiski käisin nädal enne võistlust proovimas ja kuna käsi haiget ei teinud – otsustasin võistelda.”

“Esimene tund sain sõitu nautida ja suutsin järjest tõusta kuni absoluudi 3nda kohani. Teine tund kujunes väga raskeks: tunda andis pikk võistluspaus ning lisaks olime tsikliseadistuses teinud mõned apsud,” kommenteeris Pääbo ning jätkas: “Sõidu lõppfaasis pidin küll mõned kohad loovutama, kuid suutsin viimase ringi põnevas võitluses oma klassi kolmanda koha siiski säilitada. Kokkuvõttes olen rahul ja võistlus läks nii nagu oma peas mõelnud olin – poodiumikoht käes ja raskele aastale üks positiivne punkt pandud.”

Haapsalu kestvuskrossi harrastajate klassis tegid tunniajase sõidu ilusti lõpuni ka Joosep Bork ning Marek Koldits, kellede tulemused üldarvestuses olid vastavalt 79. ning 105.

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja kaastoimetaja

 

Foto: Valeri Larionov

Admin - post author

No other information about this author.