Loading... (0%)

Läänemaa orienteerumise meistrivõislustel saavutasid Metsküla Algkooli õpilased nelikvõidu

24 October 2016

Oktoobri alguses peeti Piirsalu endise raketibaasi ümbruses Läänemaa meistrivõistlused orienteerumises, kus osalesid ka Lihula valla tublid sportlased.

Võistlusele tuli kokku 48 inimest, kes jagunesid 9 vanusklassi vahel. N-21, N-40, M-60 läbisid 4,8 km pikkuse raja, M-21 ja M-40 võtsid mõõtu 6,3 km rajal ning MN-14, MN-16 ja N-60 läbisid 2,7 km pikkuse raja. Kõige nooremad panid ennast proovile nöörirajal.

Metsküla algkooli noored sportlased olid tublid ning saavutasid M-14 klassis nelikvõidu: esimese koha sai Alvar Nikkel ajaga 00:40:16, teiseks tuli Samuel Kastepõld (+02:32) ning kolmandat kohta jäid jagama Joosep Michels (+18:19) ja Hugo Noormets (+18:19).

N-14 klassis tuli kolmandaks Laura Ulm ajaga 00:53:07.

N-21 võistlusklassis osalenud Katrin Lehtpuu sai tulemusega 1:20:22 kaela hõbemedali. Pille Kaisel, kes võistles N-40 klassis tuli kolmandaks ajaga 1:15:37.

Hooaja lõpetamine

18. oktoobril toimus Läänemaa Orienteerumisklubi Okas 2016. aasta hooaja lõpetamine Haapsalu Batuudikeskuses. Ürituse käigus autasustati Läänemaa parimaid orienteerujaid, rajameistreid ning toetajaid.

Tublimad orienteerumiskolmapäevakutel osalejate seas leiame nii mõnegi meie vallast pärit sportlase: Samuel Kastepõld, Silver Nikkel, Tõnis Lepp, Alvar Nikkel, Johannes Lepp, Simo Linno, Tormi Ulm, Laura Ulm, Eva-Maria Kastepõld, Miia Ulm, Pille Kaisel ja Katrin Lehtpuu.