Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Laupäeval toimub X Lõuna-Läänemaa JK Lastekaitsepäeva jalgpalliturniir | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Laupäeval toimub X Lõuna-Läänemaa JK Lastekaitsepäeva jalgpalliturniir

23 mai 2017

Laupäeval, 27. mail kell 11 toimub Vatla mõisapargis X Lõuna-Läänemaa JK Lastekaitsepäeva jalgpalliturniir, kus osalevad võistkonnad Kõmsilt, Lihulast, Massust, Vatlast ja Virtsust.

Kümme aastat tagasi alguse saanud jalgpalli perepäev toob Vatla mõisapargi staadionile Lõuna-Läänemaa noored jalgpallilapsed koos oma vanemate ja vanavanematega. Läbi aegade suure kaasaelajate ning osavõtjate arvuga üritusel toimub lisaks jalgpalliturniirile, kus mängivad meie piirkonna kuni kuuendate klasside õpilased, ka perede löögivõistlus ning laste ja nende vanemate vaheline jalgpallilahing.

Külla on oodata ka Eesti tippjalgpallureid, kes viivad lastega läbi treeningu. Lisaks toimuvad muusikalised etteasted. Juubeliturniiri raames on avatud näitus, mis räägib sügisest uksed sulgeva Vatla Kooli spordiajaloost. Lisaks pakutakse lõunat ning töötab puhvet.

 

Jaanus Getreu

 

Päise pilt: Kristina Kukk