Loading... (0%)

Lihula jalgpallimeeskond võitis FC Lellet 6:1

06 June 2016

Laupäeval, Lihula kooli 230. aastapäeva pidustuste ajal toimus Lihula staadionil III liiga kohtumine Lihula JK ja FC Lelle vahel. Suur vaatajaskond ning pidupäeva meeleolu aitasid Lihula JK 6:1 võiduni.

Ilus mängupilt viis suure võiduni

Juba esimestel minutitel oli näha, et Lihulal on tulemas hea mäng. Mehed mängisid väga ilusat jalgpalli, rünnakud ehitati üles oskuslikult kasutades erinevaid kombinatsioone. Mängupilti vaadates ei oleks kindlasti saanud öelda, et mehed treenivad vaid korra nädalas, hea kui sedagi.

Võimaluste rohkusest hoolimata, sai Lihula enda esimese värava kirja alles esimese poolaja keskel, kui Janar Smõtškov suunas Lelle väravavahi ebaõnnestunud tõrje alla paremasse nurka. Ei läinud paari minutit mööda, kui Sander Kruus tegi paremalt äärelt spurdi ning lõpetas olukorra pommlöögiga lati all. Poolaja lõpus tekkis kaitsja ja väravavahi vahel kommunikatsiooni probleem ning Lelle lõi ühe värava tagasi.

Teisel poolajal jätkas Lihula surumist, sest mängupilt lubas palju väravaid. Teisel poolajal lõi oma teise värava Sander Kruus, lisaks said väravad kirja Uku Ehasalu ja Madis Sibul; oma debüütvärava lõi sellel hooajal Lihula JK-ga liitunud meeskonna pesamuna Rivo Oosim.

Lihula mehed

Lihula mängupilti ja võimalusi vaadates oleks Lihula võit võinud olla kaks korda suurem, kuid ka löödud kuus väravat on meeskonnale suur võit!

Alo Bärengrub jäi võitmata

Mai lõpus mängis Lihula JK võõral staadionil Raplamaa Jalgpalliklubiga, kust tuli lahkuda 0:4 kaotusega. Esimene poolaeg oli lubav, kui poolaeg lõppes seisul 0:1. Teisel poolajal oli näha, et vastased on füüsiliselt võimekamad ning jooksupoisi staatuses olnud Lihulale löödi veel kolm väravat.
Raplamaa Jalgpalliklubi eest oli ka mänguplatsil Eesti A-koondist esindanud Alo Bärengrub, kes oli oma meeskonnale igati vääriline kapten. Seekord jäi Alo Bärengrub alistamata, kuid ehk tuleb selleks võimalus, kui Raplamaa sõidab külla Lihulasse.

Lihula JK järgmine mäng toimub 12. juunil Pärnu kuntsmurustaadionil, kus vastaseks on Pärnu JK Vaprus.

Lelle mängu fotogalerii
Rapla mängu fotogalerii

Tekst ja fotod: Liset Kuusik

Admin - post author

No other information about this author.