Loading... (0%)

Lihula JK võitis saalijalgpalli rahvaliiga alagrupi täiseduga

31 January 2016

Lihula JK, kes osaleb saalijalgpalli rahvaliigas esimest aastat, on rahvaliigas olnud igati edukas ning võitnud kõik alagrupi kohtumised.

Seni alistamatu Lihula JK sõitis saalijalgpalli rahvaliiga viimaseks alagrupimänguks külla Rapla Lokomotiivile, keda võideti skooriga 6:2.
Olgugi, et enne mängu oli teada, et Lihula on kindlasti alagrupi võitnud ja ka järgmisesse vooru jõudnud, ei tahtnud mehed lahingut pidamata lahkuda. Mäng oli põnev ning võimalusterohke. Esimene poolaeg lõppes viigiga, kuid teisel poolajal leidis Lihula rohkem väravavõimalusi, hoides samal ajal enda värava puutumatuna. Lihula JK väravate vahe on peale viimast alagrupimängu muljetavaldav 60:19.

27 väravat ühes mängus

Lihula JK suurima skooriga võit, oli lähikandi võistkonna JK Hanila Tuleviku üle, kus tulemuseks jäi 27:6. Mängus said jala valgeks kõik mängumehed ning ühtlasi löödi selles mängus peaaegu pooled kõikidest löödud väravatest. Kümme või enam väravat löödi võistkondadele FC Haapsalu Harrastajad ja JK Väätsa Vald II. Rohkem infot leiate siit.

Parima kuueteistkümne seas

Alagrupi võitmisega on Lihula JK kindlustanud enda koha parima kuueteistkümne võistkonna seas. Edasi tuleb oodata loosimist, kus selgub järgmine vastane.

Väravalööjate edetabel:
Madis Sibul – 14
Sander Kruus – 10
Reilo Mark – 8
Mirko Kruus – 8
Rasmus Paulus – 7
Horre Kruus – 5
Otomar Kuusemaa – 3
Janar Smõtškov – 2
Kaarel Pikkmets – 2
Romel Puda – 1

Võistkonda kuuluvad: Madis Sibul, Sander Kruus, Reilo Mark, Mirko Kruus, Rasmus Paulus, Horre Kruus, Otomar Kuusemaa, Janar Smõtškov, Kaarel Pikkmets, Egert Kallaste, Randel Plaas, Reigo Vänt.

Tekst ja fotod: Liset Kuusik

Admin - post author

No other information about this author.