Loading... (0%)

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi tänas sportlasi ja lapsevanemaid

01 February 2017

Eelmisel sügisel oma 22. tegevusaastat tähistanud Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi on viimased 10 aastat korraldanud tänupeo oma liikmetele, et üheskoos võtta kokku möödunud jalgpalliaasta, tuletada meelde laste tublid saavutused ning tänada mängijaid ja nende aktiivseid lapsevanemaid.

Tänavu kogunes Lihula Gümnaasiumi söögisaali palju sõpru: kokku 70 noorsportlast ning lapsevanemat. Kui eelmistel aastatel on klubi autasustanud kõiki oma liikmeid ühes kategoorias, siis tänavu toimetati pisut teisiti: seda seetõttu, et sportlaste tegemised nii klubis kui ka väljaspool on muutunud väga aktiivseks. Tänavu autasutati noori tuues esile nende silmapaistvad kordaminekud.

Lõuna-Läänemaa sportlased olid eelmisel hooajal üliaktiivsed osaledes kokku 46. erineval võistlusel-turniiril. Lisaks sellele jätkati klubi traditsiooniliste ürituste korraldamist nagu lastelaagrid ja perepäevad ning rannajalgpalli- ja lastekaitsepäevaturniir. Kuueteistkümnendat aastat järjest mängiti Eesti noorte meistrivõistlustel ning lisaks sellele osaleti 19. kergejõustikuvõistlusel.

Tublid ja toimekad sportlased

Marjana Kuldsaar

2016. aastal saavutatud kordaminekute eest märgiti eraldi ära Marjana Kuldsaar, kes jõudis ainsa klubi jalgpallurina Eesti koondisse ning osales U15 Balti Turniiril.

Reno Mark ja Rivo Oosim said tunnustatud selle eest, et esindavad lisaks koduklubile veel teisigi jalgpalliklubisid. Rivo mängis möödunud hooajal noorte Eesti meistrivõistlustel Läänemaa JK värvides ning lisaks sellele esindas meeste meisterivõistlustel kodulinna ehk Lihula JK. Reno mängis Eesti noorte meistrivõistlustel Pärnu JK Vapruse ridades.

2016. aasta oli klubis eriline veel selletõttu, et meie noored osalesid väga palju ka kergejõustikuvõistlustel. Selle eest tunnustati eraldi järgnevaid sportlasi: Hanna Hatto, Martin Teppan ja Ainar-Sten Junker. Olgu siinkohal öeldud, et Martin ja Ainar-Sten võitsid medaleid Eesti noorte kergejõustiku meistrivõistlustelt.

Ainar-Sten Junker, Virgo Vallik, Martin Teppan

Tublid olid ka vanema grupi spordipoisid: Heino Pärnpuu, Hergo Vald, Krismar Liiv ja Juhan Johannes Raudsik.

Tänusõnad kuulusid ka LLJK naiskonnale, kes küll klubis enam ei treeni, kuid vaatamata sellele, et on kodukohast eemal, tulevad aastas kolmel-neljal korral appi ning teevad turniiridel head esitused. Meenetega peeti meeles Maarja Jalakas, Janet Peet, Sandra Pärnpuu, Janne-Ly Siimon, Anni Ratas ja Kai Simpson.

Kiidusõnad teenisid ära ka noored jalgpallitüdrukud: Karita Üksvärav, Amy-Christina Mölder, Kristel Oosim ja Anna-Maria Laev.

Jaanus Getreu, Janet Peet, Kai Simpson, Siret Põldäär, Maarja Jalakas, Sandra Pärnpuu, Karita Üksvärav, Maria Reks

Eriline kiitus kuulub aga Lõuna-Läänemaa JK U15 võistkonda kuuluvatele noorsportlastele, keda kõiki ka autasustati. Eraldi auhinna sai võistkonna ründaja Virgo Vallik, kui Eesti meistrivõistlustel enim väravaid löönud klubi noorjalgpallur.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi U15 võistkond

Loomulikult said suu magusaks ka kõik noorema grupi hoolsad treenijad ning võistlustel osalenud poisid. Lapsi aitas autasustada Läänemaa Spordiliit Läänela, kelle soojad tänusõnad viimast aastat Läänemaad esindavatele sportlastele peol üle anti.


Head Lapsevanemad!

Klubipoolne tänu on alati kuulunud ka lastevanematele, sest meie tööd-tegemised oleksid mõeldamatud, kui meil puuduksid nii tublid vanemad. Iga hea sõna, lihtsaim huvi tundmine või küsimus teeb alati südame soojaks, rääkimata abist, mida me vajame. Olgu see siis võistluste korraldamine või neile sõitmine, hea nõu saamine ning kasvõi väravate keevitamine: selle kõige eest suur tänu!

Eriline tänu teile: Jana Pastjan, Tiiu Kõrvits, Salme Enno, Ivi Talzi, Kristi Küttmann, Siive Knäzeva, Markko Põld, Heiko Põld, Arman Reinmaa, Ants Urb, Markko Kanter, Vaido Noor.

 

Jaanus Getreu

Admin - post author

No other information about this author.