Loading... (0%)

Lõuna-Läänemaa JK kasvandikud pidasid Massus rannajalgpalliturniiri

16 August 2016

Pühapäeval, 14. augustil toimus Massus II rannajalgpalliturniir, kus lõid kaasa Lõuna-Läänemaa noored ja vanad vutimehed. Üritust korraldasid Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi ja Massu Mõis. 

Eesti Rannajalgpalli Liidu juhi Kari-Andre Kase sõnul on Massu Rannajalgalliturniir ainuke omataoline Eestis, ent korraldajate sõnul on ainulaadsus nende jaoks teisejärguline. Tähtis on see, et nad saavad pakkuda lastele midagi uut ja huvitavat. Siinkohal on paslik mainida, et Priit Mäeorg, kes on tänase seisuga juba viis aastat mänginud Eesti rannakoondises, on Lõuna-Läänemaa JK kasvandik.

Lihula valla meeskonnad noppisid esikohti

Noorte rannaturniiril tegi kaasa neli võistkonda: Tuudi, Kirbla, Lihula ning Vatla. Lapsed mängisid innustatult: tunti rõõmu ning mängiti päris rannajalgpalli moodi ehk nii, et pall oli palju õhus ning tehti käär- ja karistuslööke.

Seekord võidutses Tuudi võistkond, kuhu kuulusid Virgo Vallik, Tambet Järve, Ats Kaasik, Mihkel Sibul, Randy Põld, Henry Põld, Karl Reinmaa, Herman Reinmaa ning Timmo Kaasik. Järgnesid Kirbla, Lihula ja Vatla. Peale võistlust ootas lapsi Massu Mõisa poolt kaetud lõunasöögilaud.

Meesteturniiril osales kolm klubi: Lihula JK, JK Vatla ja Hanila Tulevik, kes kõik pakkusid ilusat mängu, kus selgelt domineeris rannajalgpallilik lähenemine.

IMG_0005Võitjaks tuli seekord favoriidiks olnud Lihula JK koosseisus Argo Mõtt, Ats Ehasalu, Otomar Kuusemaa, Randel Plaas, Rasmus Paulus, Reilo Mark, Madis Sibul. Teise koha napsas JK Vatla ja kolmandaks jäi Hanila Tulevik.

Võitjaid, nii lapsi kui mehi, autasustati Raul Oberschneideri sepistatud õnnenaeltega, mida jagus kõigile. Turniiri toetasid Taebla Auto, Lihula TÜ, Eesti Jalgpalli Liit. Suur aitäh kuulub lisaks toetajatele ka Reinmaa ning Kivisalu perekondadele.

Jaanus Getreu
Lõuna-Läänemaa JK treener

Pildid: Siive Knäzeva

Samal teemal Lääne Elus ja Lihula Teatajas

Admin - post author

No other information about this author.