Loading... (0%)

Lõuna-Läänemaa JK tüdrukud võitsid Läänemaa naiste meistrivõistlustelt hõbemedali

28 February 2016

Eile toimusid Taeblas 2016. aasta Läänemaa naiste saalijalgpalli meistrivõistlused. Nõustuda tuleb turniiri peakohtunik Enn Kergega, kes möönis, et meistrivõistlused olid läbi aegade kõige pingelisemad.

Selles on kindlasti oma”süü” selles, et neli osalenud võistkonda olid naiskonnad, kellel kõrge kvaliteet. Samas on väga kahju, et osales vähe naiskondi, neist Haapsalu loobus alles viimasel hetkel. Samas need kes kohal, said kolm väga head mängu ja turniir oli korralik.

Lõuna-Läänemaa JK kaks võistkonda

Meie Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi osales, nagu juba traditsiooniks saanud, kahe võistkonnaga. Meie tüdrukute ja naiste etteastetega võib üldjoontes rahule jääda. Tahtmine ja ennastsalgav mängimine on kindlasti moment, mis tuleb kanda plusspoolele. Sama võib öelda üldise tehnikaosa kohta. Kuid on ka momente, nii nagu spordis ikka, mida tuleb esile tuua, kui mitte just kõige kvaliteetsema mänguosana.

Mõlema võistkonna puhul jäi silma esimese puute soorituse parandamise vajalikkus. See on kindlasti element, mis treeningul tuleb hästi välja ja mängijatel on see ka mällu kinnistunud. Kuid kui on võistlusmoment ja press ja vastasmängijate poolt tekitatud stress mängijal peal, ning tempo kõrge, on lood hoopis teised.

Mõlemal naiskonnal paistis silma üsna hea söödumäng. Ja selle hea söödumänguga jõuti ka rünnakute lõpetamiseni, kuid siis jäi paraku kvaliteedist puudu – head ja tugevad löögid ei lennanud väravaraami. Üldine raamilöökide arv oli turniiril kahe võistkonna peale kokku 30%, seda arvu peame parandama.

Tüdrukud võitsid esmakordselt naisi

Ajalooline hetk oli sellel turniiril see, et meie tüdrukute võistkond võitis esmakordselt meie klubi naiskonda. Samas oli mäng väga hea mõlemalt poolt.
Suur kiitus meie neljale naisele, kes alati jõuavad ja tahavad klubile appi tulla.

Tütarlaste võistkonna väravavahti Marjana Kuldsaart tunnistati Läänemaa meistrivõistluste parimaks väravavahiks, kuid kiidusõnad lähevad meie kõigile 14 jalgpallurile.

Mängud

LLJK Naiskond: LLJK Tüdrukud 1:2, Palivere 0:4, Taebla SK 1:2. Väravad Karis, Kai.

LLJK Tüdrukud: LLJK Naiskond 2:1, Palivere 1:4, Taebla SK 1:0. Väravad Anna 2, Regle, Johanna.

Tulemused

I koht
Palivere

II koht
Lõuna-Läänemaa JK Tüdrukud: Marjana Kuldsaar, Anna Luuk, Regle Kurnim, Marian-Merit Ring, Johanna Lipp, Gertu Küttmann, Brita Pikla.

III koht
Taebla

IV koht
Lõuna-Läänemaa JK Naiskond: Liset Kuusik, Anni Ratas, Maarja Jalakas, Kai Simpson, Maria Reks, Siret Põldäär, Karis Üksvärav.

Jaanus Getreu
Lõuna-Läänemaa JK

Fotod: erakogu

Admin - post author

No other information about this author.