Loading... (0%)

Nädalavahetusel mängib Lihulas saalijalgpalli 250 last

16 February 2017

Eeloleval nädalavahetusel, 18-19. veebruaril toimub Lihula Gümnaasiumi Spordihoones IX Taebla Auto sallijalgpalli karikaturniir, mida korraldab Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi. 

Kahepäevasest suurest noorteturniirist võtab neljas erinevas vanuseklassis osa 24 võistkonda, umbes 250 noorjalgpalluriga, 11-st erinevast Eesti jalgpalliklubist.

Osavõtjate seas on peale meie Lõuna-Läänemaa JK viiele võistkonnale veel mitmeid teisi mändijaid Lääne maakonnas. Lisaks leiavad tee Lihulasse ka selliste suurte jalgpalliklubide järelkasvuvõistkonnad nagu: Tallinna FC Levadia, Pärnu JK Vaprus ja Keila JK.

Üheksandat korda toimuv turniiride sari on pika traditsiooniga: aastate jooksul on võistlusest osa võtnud 55 erinevat Eesti jalgpalliklubi 203 eri vanuseklassi võistkonnaga ning üle 2000 mängijaga. Lihulas on mänginud tulevased Eesti meistrisarja jalgpallurid, noortekoondislased ning paljude suurklubide noortemeeskonnad.

Nagu nimigi ütleb, on selle võistluse suurim koostööpartner Taebla Auto. Firma juht Allan Kelder märgib, et noorteturniirile karikate muretsemine on vähim, mida nad Lõuna-Läänemaa noortejalgpalli jaoks teha saavad.

Allani poeg Algis Kelder oli varem noorteklassis esindanud Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi; hiljem jõudis ta Eesti meistrisarja ning praeguseks töötab treenerina Saue JK. Ka see klubi osaleb nädalavahetusel toimuval turniiril.


Laupäev, 18. veebruar

  • 10.00 Turniir 2003-2004 sündinud poistele
  • 14.00 Turniir 2005-2006 sündinud poistele

Pühapäev, 19. veebruar

  • 09.30 Turniir 2007-2008 sündinud poistele
  • 15.00 Turniir 2002-2005 sündinud tüdrukutele

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi paljude teiste korraldatavate ürituste kõrval on saalijalgpalli turniiride sari üks olulisemaid ning kindlasti ka tähtsamaid meie noortele.

Võistlus toob kodusaali alati palju pealtvaatajaid: lastele kaasa elamas on käinud vanemad, vanavanemad, sõbrad, koolikaaslased.

Mängijatele on oluline, et ka kodusel turniiril oleksid väljaku kõrval nende toetajad.

Tulge oma lastele kaasa elama!

 

Jaanus Getreu

Foto: erakogu (Lihulas toimunud Koolispordi Liidu võistlused)

Admin - post author

No other information about this author.