Loading... (0%)

Orienteerumisklubi Okas kutsub homme orienteeruma

19 April 2016

Läänemaa orienteerumishooaja teine päevak, mille korraldab orienteerumisklubi Okas, toimub juba homme, 20. aprillil.  Start antakse Lihula kultuurimaja juurest.

lihulapäevak2011 018Orienteerumine on spordiala, kus võistleja läbib kaardi ja kompassi abil ning võimalikult kiiresti (aja peale) maastikul tähistatud ja kaardile märgitud kontrollpunktid.

Radade pikkused varieeruvad vastavalt raskusastmetele: tehniline rada on minimaalselt 6, keskmine 3,5-4,5 ning lihtne 1,5-2,5 km pikk.

“Kolmapäeval toimub orienteerumine Lihulas ning seetõttu on see kohaliku rahva jaoks kindlasti üks hea võimalus selle spordialaga tutvust teha – on ju ometigi kõik nurgatagused teada,” ütleb orienteerumispisikust nakatunud Katrin Lehtpuu.

Sel kolmapäeval on orienteeruma oodatud kõik huvilised – nii suured kui väikesed ning rada võib läbida nii joostes kui kõndides; kuidas keegi soovib. Kevadperioodil on start avatud kella viiest seitsmeni õhtul ning finiš pannakse kinni kell 20.00

Osalemine on kuni 18-aastastele tasuta, teistele stardimaks 3 eurot ja SI pulga rent 1 euro.

Kõigil orienteerumispäevakutel osalejatel võiks olla EOL-kood. Koodi saad teha ise või selle olemasolu kontrollida siin.
Päise foto: ERR

Foto: Erika Raudsepp

Admin - post author

No other information about this author.