Loading... (0%)

Suvel toimub Lihulas taaskord Rimi jalgpallilaager

06 April 2017

Tänavu suvel, 12.-16. juunil toimb Lihulas teist aastat järjest Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatav Rimi jalgpalli suvelaager, kuhu oodatakse lapsi sünniaastaga 2005-2010. Laagrisse võivad tulla kõik soovijad ning eelnev kokkupuude jalgpalliga ei ole oluline.


Rimi suvelaagrid toimuvad tänavu juunis ja augustis, kokku 30 eri Eesti paigas. Koostöös Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubiga leiab see teist aastat järjest aset Lihulas, meie gümnaasiumi jalgpalliväljakutel ning seda suve esimesel poolel.

Laagrisse registreerimine algab 11. aprillil www.jalgpall.ee lehel suvelaagri rubriigis. Osalemise hind on 80.- EUR, mis sisaldab jalgpallivarustust (lühikeste varrukatega ning mängija eesnimega särk, lühikesed püksid ja kedrad), vett ja puuvilju kogu päeva jooksul, sooja lõunasööki (v.a reedel), ekskursioonipäeva, diplomit ja meeneid mälestuseks.

Lapsed saavad iga päev kella 9.30-17.00 mängida jalgpalli, osaleda erinevatel võistlustel (sh. löögilõistlustel), lisaks on kavas palju muid mänge ning jalgpalliharjutusi. Nädala ühel päeval on kavas ekskursioon Tallinna, kus kohtutakse tippjalgpalluritega ja peetakse erinevaid mänge teiste laagritega.

Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi jalgpalli suvelaagrite eesmärgiks on tuua rohkem noori eestlasi spordi ja jalgpalli juurde, tervise tugevdamine ning kehaliste- ja vaimsete võimete arendamine, mitte võit ja võidu saavutamine. Lihulas tegelevad lastega EJL poolt suvelaagri kasvataja koolituse saanud treenerid: Anni Ratas, Priit Tein ja Jaanus Getreu.

Foto: Kristina Kukk

Eelmisel aastal võttis Lihula laagrist osa 22 last kuuest erinevast koolist ja viiest erinevast jalgpalliklubist. Osalejaid tuli Lihulast, Massust, Vatlast, Virtsust, Pärnust ja Tallinnast.

 

Jaanus Getreu

 

Päise pilt: Kristina Kukk

Admin - post author

No other information about this author.