Loading... (0%)

Kas Lihula vajab lastehoiuteenust?

10 March 2017

Lihulast pärit lasteaiakasvataja Malle Sepp soovib pakkuda meie inimestele lastehoiuteenust. Selgitamaks välja vajaduse antud teenuse järele, palub ta Lihula valla inimeste abi ning kutsub üles andma teada, kas ka Teie arvates oleks sellise teenuse olemasolu vajalik.

Malle Sepa pöördumine

Olen elanud Lihulas 15 aastat ning lõpetanud Lihula Gümnaasiumi põhikooli misjärel suundusin õppima Rakvere Pedagoolisse kooli, kus omandasin lasteaiakasvataja hariduse.

Kooli suvised praktikad tegin Lihula lasteaias, mis toona asus veel Jaama tn 1 aadressil ehk praeguses vallamajas.
Aastatel 1989-1990 töötasin Haapsalu I lastepäevakodus kasvatajana. Hiljem, 1997-1998 aastatel Haapsalu Sanatoorses Internaatkoolis õpetajaabina ning 2014-2016 Haapsalu lasteaed Tareke õpetajaabina.

Olen abielus, kolme täiskasvanud lapse ema ja vanaema väiksele 2-aastasele poisipõnnile, lisaks olen kasuema peagi 18-aastaseks saavale tütarlapsele.

Soov alustada ettevõtlusega ning pakkuda lastehoiuteenust tekkis siis, kui jäin töötuks. Hetkel osalen Töötukassa poolt pakutaval ettevõtluskoolitusel ning teen äriplaani, mis peaks valmis saama 9. mail. Siis selguvad ka tulemused ning ettevõtlustoetuse saamise võimalused.

Lisavõimalus lapsevanematele

Lastehoiuteenuse eesmärk on pakkuda vanematele võimalust anda oma 1,5-6-aastased võsukesed kas terveks või pooleks päevaks hoidu (kokkuleppel ka õhtuti ja nädalavahetustel) ning minna rahuliku südamega tööle, kontserdile, trenni või koosolekule, koolitusele.

Minu eesmärk ei ole konkureerida lasteaiaga, vaid pakkuda lisavõimalust nendele vanematele, kelle lapsed lasteaias ei käi, kuid soovivad võimalusel oma lapsi ajutiselt lastehoidu viia.

Lastehoiuteenust olen plaaninud osutada selleks otstarbeks üüritud ning sisustatud ruumides. Mis seal salata – olen hetkel paralleelselt ka nende otsingul, seega igasugune lisainfo on teretulnud.

Hindade osas ei ole veel midagi konkreetset välja kujunenud, sest kõik sõltub vastavalt mahule ja vajadusele. Kui lapsevanem ei soovi oma võsukest tuua iga päev, saab ta teha vastavalt vajadusel ka kord-kaks kuus, kuid siis rakendub korrahoiu tasu.

Oma äriplaaniga edasiliikumiseks palun Teie abi. Sellelt  leheküljelt leiate küsimustiku, mida palun Teil täita.

Ette tänades,
Malle Sepp

Kontakt: 5332 7204 või mallekas110@gmail.com

 

Päise pilt: freeimages.com

Admin - post author

No other information about this author.