Loading... (0%)

Läänemaa Arenduskeskuse nõustajad tulevad 10. mail taas Lihulasse

05 May 2016

Järgmisel teisipäeval, 10. mail on Lihula mõisas asuva muuseumi ruumid taas Läänemaa Arenduskeskuse nõustajate päralt.

Seitsmendat korda Lihulasse tulev MTÜde konsultant Tiina Ojamäe selgitab, milliste küsimustega tema poole kõige rohkem pöördutakse :”Küsitakse kuidas muuta oma põhikiri sobivaks ühingule endale, rahastajatele ja teistel partneritele aga ka seda, kuidas toimida juhatuse liikmete vahetuse korral? Lisaks palutakse abi ka äriregistri toimingute puhul.”

Tiina lisab :”Hästi mitmekihiline ja põnev teema on MTÜde omatulu teenimine ja rahastajate leidmine. Selleks, et leida igale MTÜle see kõige õigem lahendus, on vaja tulla konsultandi juurde, kes annab nõu, kas on aeg panna paberile lihtsam äriplaan või koostada oma arengukava ning vaadata üle edasised plaanid. Samuti oskab konsultant anda nõu, millistele rahastajatele on mõistlik taotlusi esitada ning vajadusel abistab projektitaotluste kokku panemisel.”

Siinkohal on hea meelde tuletada, et veel jõuab koostada taotluse KÜSKi vabaühenduste teenuste osutamise ja toodete pakkumise võimekuse tõstmise taotlusvooru. Iga vabaühendus võib sealt küsida kuni 20 000 eurot. Taotlusvooru tähtaeg on 1. juuni.

LAK-i nõustajad võtavad vastu 10. mail kell 9-12 Lihula mõisas. Tasuta nõu annavad ettevõtluskonsultant Kersti Palmiste ja MTÜ konsultant Tiina Ojamäe.

Konsultandid paluvad huvilistel enda tulekust eelnevalt teada anda:
kersti@lak.ee, tel 510 5141 (Kersti Palmiste)
tiina@lak.ee, tel 56352591 (Tiina Ojamäe)

 

Admin - post author

No other information about this author.