Loading... (0%)

Läänemaa lasterikkad pered on oodatud lõunakohvile

20 May 2016

26.mail kell 14.00 on kõik Läänemaa lasterikkad pered oodatud Haapsalu Pitsikeskusesse (Karja 25) lõunakohvile, kus  Läänemaa Suurperede Liit tutvustab uue aasta tegemisi.

„Eesti Lasterikaste Perede Liit tähistab sel aastal oma 20 juubeliaastat, koostöös Läänemaa Suurperede Liiduga soovime sel puhul kohtuda suurperedega nende kodukandis, tutvustada organisatsiooni tegevusi, saada osa perede igapäevastest rõõmudest ja muredest ning seeläbi kaardistada perede ootusi Perekaardi programmile,“ ütles ELPL president Aage Õunap.

Perekaarti on võimalik taotleda kõikidel Eestimaa suurperedel, kus lapsi on kasvamas neli ja enam. Läänemaa Suurperede Liitu kuuluvale perele maksab kaheaastase kehtivusega esmakaart 15 eurot ning mitteliikmele 48 eurot, mis teeb pere kohta 2 eurot kuus. Suurperedel, kellel veel puudub Perekaart, kuid kes soovivad kaarti taotleda, saavad seda teha ka kohapeal lõunakohvi raames.

Taotlemine on lihtne: esitada tuleb ID-kaart ja kõikide pereliikmete andmed.


Registreerimine veebis või telefonil 5332 5335 (E-R kell 9-16)

 

Koostööpartnerite ring suureneb pidevalt

Eesti Lasterikaste Perede Liidu üheks oluliseks eesmärgiks on koostööpartnerite ringi pidev suurendamine erinevate ettevõtete ja teenusepakkujate näol, et lasterikastele peredele laieneksid võimalikult paljud soodustused ja kampaaniapakkumised. Hetkel on Perekaardi programmiga liitunud 230 partnerit, kes pakuvad 321 erinevat soodustust ning kellest 17 on Läänemaalt.

Perekaardi arendus- ja kommunikatsioonijuht Merle Pürje: „Pakutavate Perekaardi soodustustega on võimalik tutvuda kodulehel www.perekaart.ee. Kutsun siinkohal kõiki Läänemaa ettevõtteid ühinema Perekaardi sõprade ringiga, et seeläbi pakkuda lisaväärtust oma kogukonna suurperedele.“

Perekaardi partnerid Läänemaal (tähestikulises järjekorras)

Altmõisa Külalistemaja
Beguta Lilled
Flat Management majutus Haapsalus
Fra Mare Thalasso Spa
Haapsalu Piiskopilinnus
Haapsalu Raekoda
Iloni Imedemaa
Kauplus Jalavarjud
Kauplus Karupoeg Puhh Haapsalus
Kunstnik Ants Laikmaa majamuuseum
Laterna Baar
LensOptika Haapsalus
Miku Mia maiustused
Raudtee- ja Sidemuuseum
Roosta Puhkeküla
Tiffani Mööblisalong
Vanalinna Bowling&Hostel
Eesti Lasterikaste Perede Liit on loodud 1996. aastal eesmärgiga toetada lasterikkaid peresid Eestis. Organisatsiooni kuulub 19 ühendust, kes koondavad enda alla pered, kus lapsi kasvamas neli ja enam. Eesti Lasterikaste Perede Liit väljastas esimesed Perekaardid 2014 aasta veebruarikuus.

Lisainfo

Svea Stamberg
Juhatuse liige
Läänemaa Suurperede Liit
sveastamberg@gmail.com

Merle Pürje
Perekaardi arendus- ja kommunikatsioonijuht

tel: 5332 5335
info@perekaart.ee

Admin - post author

No other information about this author.