Loading... (0%)

Lihula Ettevõtlike Naiste Klubi avaüritus toimub 30. augustil

25 August 2016

Sel suvel, 14. juulil loodi Facebooki grupp Lihula ettevõtlikele ja aktiivsetele naistele, et arutada omavahel ettevõtluse, investeerimise ja eneseteostuse üle. Grupiga, Lihula Ettevõtlike Naiste Klubi, on praeguseks ühinenud või liidetud 45 naist Lihulast ja lähiümbrusest ning kaugemaltki.

Ettevõtlike naiste klubi pole uus idee. Sarnaseid klubisid leidub nii Tallinnas, Pärnus, Tartus, Raplamaal, Järvamaal ja mujalgi. Sellest inspireerituna tekkis soov sarnane klubi ka Lihulasse luua, et ühiste huvidega naised saaksid kogemusi vahetada ja uusi ideid koguda.

Seni Facebookis toimunud arutelude tulemusel tekkis klubiga liitunutel soov kokku saada. Nii sai kokku lepitud, et esimene kohtumine toimub juba 30. augustil kell 18:00 Lihula mõisas Kaitseliidu ruumides. Esmalt saadakse omavahel tuttavaks ja räägitakse oma senisest tegevusest ja tulevikuplaanidest.

Enne vabas vormis arutelu tuleb fotograaf Olev Mihkelmaa grupipilti tegema ja seejärel saame arutada soove ja plaane klubi edasise tegevuse osas. Kas külastada koos sarnaseid klubisid ja (nais)ettevõtjaid Eestis? Kas ja keda kutsuda enda klubile külla? Kas teha koolitustesari? Kas registreerida klubile juriidiline vorm?

Kui Sul tekkis huvi ühineda, liitu grupiga Lihula Ettevõtlike Naiste Klubi ja anna enda tulekust teada.


Merle Mihkelmaa

Päise foto: Olev Mihkelmaa

Admin - post author

No other information about this author.