Loading... (0%)

Lihula Lions Klubi paigaldas Puhtu poolsaarele mälestuspingi

01 November 2016

Lionismi 100. aastapäeva tähistamiseks Eestis kutsuti kõiki meie riigi klubisid üles paigaldama oma kodukohta nimelisi pinke. Lihula Lions Klubi otsustas projektis osaleda ning paigaldada Indrek Kaiseli nimelise pingi.

Eluaeg RMK Läänemaa metskonnas töötanud Indrek oli Lihula klubi aktiivne liige, juht ja hing ning paljude heategevusprojektide eestvedaja.

“Organisatoorne töö pingile koha leidmiseks ja kooskõlastuste saamiseks võttis oodatust rohkem aega,” nentis Lihula Lions Klubi liige Piia Saak ning lisas: “Poole aastaga said aga kõik probleemid lahendatud ning 30.oktoobril paigaldasime klubi ühiste jõududega valmistatud tammepuust pingi Puhtu poolsaarele.”

 

Puhtu oli Indrekule südamelähedane koht ja seal kõrval Rame lahes lõppes tema elu traagilise õnnetuse läbi aastal 2009. Samas lähedal on ka Laelatu, kus Lihula klubi heategevusprojektide tarbeks puisniidu hooldamisega aastaid Indreku eestvedamisel raha teenis.

“Loodetavasti pakub meie pink kaua head paika mõtisklusteks ja meenutab istujatele Indrekut ja lionismi head ideed,” märkis Piia.

 

Antud projekti eesmärk on saada juubeliaastaks 2018 Eesti erinevatesse kohtadesse 100 pinki: hetkel on oma koha leidnud neist umbes 30.

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja toimetaja

 

Fotod: Piia Saak

Admin - post author

No other information about this author.