Loading... (0%)

Lihulas ootab ees sündmusterohke nädalavahetus

19 November 2015

Lähipäevadel toimub Lihulas mitmeid sündmusi, mille hulgast leiab loodetavasti igaüks endale midagi meelepärast. Nimelt on ees ootamas naiskoor Leelo juubelikontsert, Läänemaa meistrivõistlused maadluses, digikino avamine ning viie rütmi tants.

 

REEDE, 20. november

19.00 Naiskoor LeeLeelo kontsertlo juubelikontsert. Sel aastal 70. juubelit tähistav naiskoor Leelo on vanim järjepidevalt tegutsenud ja senini aktiive kultuurikollektiiv Läänemaal. Ühtlasi on tegemist kõige kauem tegutsenud Läänemaa laulukooriga.

Leelo juubelikontserdil “On ainult hetk…” teevad kaasa ka nende head sõbrad rahvatantsurühm Midli-Madli ja Lihula meeskoor. Tantsuks mängivad Kullaketrajad.
Kontsert on kõigile tasuta, kuid kohapeal on võimalus teha annetusi, et toetada naiskoori plaadi salvestamist.

 

LAUPÄEV, 21. november

Maadlus12.00 Läänemaa meistrvõistluseed kreeka-rooma maadluses Lihula spordihoones. Iga kehakaalu kolme parimat autasustatakse diplomi ja medaliga. Spordiliit Läänela autasustab Läänemaa meistreid 16 aastaste ja varem sündinute kategoorias.
Raskejõustikuklubi Leola autasustab Läänemaa noortemeistreid 2015. a ja nooremaid. Täpsem info võistluse juhendist.

Nii reedel kui laupäeval saate Lihula Lihula raamatukogus vaadata sel nädalal avatud kunstikooli täiskasvanute klassi maalinäitus “Liiga hea, et olla pirn!”

Lihula raamatukogu on avatud teisipäevast reedeni 9.30-17.30 ning laupäeval 10-15.

PÜHAPÄEV, 22 november

Lihulas avatakse uus digikino, milles esimesel päeval saab vaadata kahte filmi.
14.00 selle aasta üks kõige vaadatum animafilm “Käsilased”.
16.00 “Viiskümmend halli varjundit”, selle aasta üks kõige populaarsem film (vanusepiirang 14+). Kinoseansi pileti hind oli varem ja on ka uue kino puhul 3 eurot.

18.00 Viie rütmi tants Lihula kultuurimajas. Juhendajaks on Kadri Valk ja osalemine on tasuta.

 

ESMASPÄEV, 23. november

11-15 Lisaks olgu eelinfona öeldud, et Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus ootab esmaspäeval nii uusi kui ka püsidoonoreid Lihula kultuurimajas toimuvale doonoripäevale verd loovutama.

 

Admin - post author

No other information about this author.