Loading... (0%)

President Kersti Kaljulaid kohtus Läänemaa omavalitsusjuhtidega

31 March 2017

Sel nädalal Läänemaa ja Hiiumaa visiidil olnud Eesti Vabariigi President Kersti Kaljulaid kohtus 29. märtsi õhtupoolikul Haapsalus Läänemaa omavalitsusjuhtidega. Kokkusaamisel osales ka Lihula vallavanem Varje Ojala-Toos.

“Kodanikuühiskonna temaatika ning selle olulisus nii omavalitsuste kui riigi arengus on president Kersti Kaljulaidi sõnavõttudes ja arvamusavaldustes alati olulisel kohal, nii ka seekord.  Nõustun presidendi nägemusega, et igaüks loob endale sellist Eestit, nagu tema tahab, ja kokku saame meie kõikide riigi. Selle kõige valguses on omavalitsuste üks oluline roll luua eeldusi ja tingimusi isemõtleva ning isetegutseva kogukonna paremaks toimimiseks,” ütles Varje Ojala-Toos.  

Õhtul Lääne Maavalitsuses kulmineerunud Presidendi Läänemaa visiit algas sama päeva hommikul Lihulas.

“Ringsõit Läänemaal algas ettevõtte Narma külastusega Lihulas. Sealt suundusin Linnamäel asuvasse Oru Kooli, kus kohtusin õpetajate ja õpilastega. Uuemõisas tutvusin erivajadusega inimeste töökeskusega, kus valmistatakse ka Eesti veteranide toetussümboleid ja Anname Au! kampaania tunnusmärke – sinililli.
Haapsalus tutvusin ettevõttega Lade ja külastasin Haapsalu pitsikeskust, noorte innovatsioonikeskust ning Haapsalu Neuroloogilist Rehabilitatsioonikeskust. Samuti kohtusin maavalitsuses omavalitsusjuhtidega,” kirjeldas Kersti Kaljulaid enda Facebooki lehel oleva  fotoalbumi juures Läänemaa visiiti.

Presidendi Narma külastusest saate lähemalt lugeda Lihula Teataja artiklist President Kersti Kaljulaid külastas Narma vaibavabrikut.

Fotod: Arno Mikkor / Vabariigi Presidendi Kantselei

Läänemaalt suundus Kersti Kaljulaid edasi Hiiumaale. Presidendi Läänemaa ja Hiiumaa visiidi kogu galeriid näete SIIT.

Ekraanitõmmis: Kersti Kaljulaid Facebooki lehekülg

 

Kristi Märk
Lihula Teataja toimetaja

Admin - post author

No other information about this author.