Loading... (0%)

President Kersti Kaljulaid külastas Narma vaibavabrikut

30 March 2017

Eile, 29. märtsi hommikul külastas Lihulas asuvat Narma vaibavabrikut president Kersti Kaljulaid, kes on tänaseni kestval ringsõidul Läänemaal ja Hiiumaal, kus kohtub vabakonna esindajate, ettevõtjate ning omavalitsusjuhtidega.

“Alustasin oma ringsõitu Läänemaal ettevõtte Narma külastusega. Lihulas paiknevas ettevõttes toodetakse erinevaid vaipu, mida eksporditakse mitmekümnesse riiki. Pidev areng ja uuenduslikkus on kasvatanud neist juhtiva ettevõtte oma valdkonnas.
Narma on ehe näide sellest, et ka nišitootega võib olla globaalselt edukas ja tooteportfell ei pea olema väga lai, et olla omas valdkonnas tegija. Disain saab alguse tehnoloogilistest lahendustest ja Lihulas kootud ainulaadsed newWeave vaibad ning Haapsalu külje all Uuemõisas valmivad plastikvaibad on artiklid, mille järgi ettevõtet tuntakse ja hinnatakse enim.
Aitäh sõbraliku vastuvõtu eest. Soovin ettevõttele igati edu!” kirjutas president Kersti Kaljulaid enda Facebooki leheküljel.


Meil on väga hea meel, et Vabariigi President leidis oma visiidi käigus võimaluse Lihulat ja Narmat
külastada,” ütles Narma juht
Janek Vipre.

“Kui 2016 aasta oktoobris selgus, et enamik Eestimaa elanikest ei teadnud tol hetkel, kes on Kersti Kaljulaid, siis minu pilk on tema tegevusel ja seisukohavõttudel peatunud juba palju aastaid enne presidendivalimisi. Suhtun meie tänasesse presidenti ääretu lugupidamisega – selge sõna, arusaadavate selgituste ja eluterve loogikaga eristub ta väga selgelt tavapoliitikute hallist massist.

Meie president mõistab hästi jätkusuutliku majandustegevuse osatähtsust kui ainuvõimalikku teed riigi arengu ja kodanike heaolu kasvu suunas ning iga üksikisiku rolli olulisust selles protsessis. Just nendel teemadel sai vesteldud ka kolmveerand tundi väldanud kohtumise käigus,” kirjeldas Janek Vipre eilset kohtumist.

Fotod: Arno Mikkor/Vabariigi Presidendi Kantselei
Kogu Lääne- ja Hiiumaa visiidi GALERII

Ekraanitõmmised: President Kersti Kaljulaid Facebooki lehekülg
Lääne Elu galerii: president Kersti Kaljulaid Lihula vaibatööstuses Narma

 

Kristi Märk
Lihula Teataja toimetaja

Varasemalt samal teemal: President andis Narmale üle parima tööstusmaastiku auhinnavõtme

Admin - post author

No other information about this author.