Loading... (0%)

Rahvaülikoolis õpetatakse sel neljapäeval seebi ja huulepalsami tegemist

11 January 2016

HuulepalsamidNeljapäeval, 14. jaanuaril kell 18 saab Lihula mõisas asuvas Rahvaülikoolis õppida tegema lõhnavaid seepe ja huuli paitavaid huulepalsameid.

Glütseriinseebimassist seebi keetmine on lihtne ja loominguline tegevus, millega saab igaüks hakkama. Töötoas sulatatakse seebimassi, valatakse selle vormidesse ja lisatakse meelepäraseid kaunistusi ja eeterlikke õlisid. Lisaks tehakse tutvust looduslike õlide ja rasvade omadustega ja huulepulgatoorikusse valmistatakse päris oma huulepalsam.

Iga osaleja saab koju kaasa kolm seepi ja kaks huulepalsamit, samuti huulepalsami retsepti.

Koolitaja ja käsitööraamatute koostaja Annika Põltsam lõi kolm ja pool aastat tagasi Pärnumaal kodutallu Seljaku käsitööspaa, mis sai kiiresti meisterdamishuviliste lemmikpaigaks. Samuti sõidab ta õpitubadega kõikjale üle Eesti. Detsembris viis ta Lihula Rahvaülikoolis läbi jääküünalde õpitoa, kus valmis mitukümmend omanäolist küünalt.

Seebi ja huulepalsami töötoa osalustasu on 17 eurot ja see sisaldab kõiki materjale. Palun anna oma tulekust aegsasti teada – töötuba toimub siis, kui on koos vajalik hulk huvilisi.

Lisainfo ja registreerimine:  info@rahvaulikool.ee või telefonil 53426704.
Sündmus Facebookis

Admin - post author

No other information about this author.