Loading... (0%)

Reedel ja pühapäeval saab tulla Lihula küsitluspunkti valdade ühinemise osas arvamust avaldama

23 November 2016

Sel nädalal toimuvad Hanila, Koonga, Lihula ja Varbla valdades ühinemise teemalised rahvaküsitlused, kus Lihula ja Koonga valdade elanikud saavad oma hääle anda ka elektrooniliselt. Küsitluspunkt on Lihula kultuurimajas avatud reedel ja pühapäeval. Selleks, et kõik, kes soovivad, saaksid hääletama tulla, on pühapäevaks käima pandud tasuta bussiring.

Veel viimaseid tunde on Lihula ja Koonga valla elanikel võimalik anda oma hääl elektroonilisel teel läbi VOLIS infosüsteemi; e-hääletus lõpeb täna kell 20.00.

Elanike arvamuse väljaselgitamiseks korraldatud küsitlusest on õigus osa võtta igal küsitluse ajaks vähemalt 16-aastaseks saanud elanikul, kes Eesti rahvastikuregistrisse kantud elukoha andmetel elab püsivalt Lihula vallas. Täna kella viiese seisuga oli Lihula valla 1946-st hääleõiguslikust elanikust oma hääle andnud 96 inimest, mis teeb kokku 4,93%.


Küsitluspunkt avatud reedel ja pühapäeval

Haldusterritoriaalse korralduse ja haldusüksuse piiride muutmisega kaasneva elanike arvamuse väljaselgitamine Lihula valla haldusterritooriumil asuvas küsitluspunktis toimub nädala teises pooles.

25. novembril (reedel) kell 12.00 – 20.00
27. novembril
(pühapäeval) kell 10.00 – 18.00

Lihula vallas avatakse üks küsitluspunkt, asukohaga Lihula Kultuurimajas ning küsitluses osalemiseks peab esitama kehtiva isikut tõendava dokumendi.


Küsitlusele viib buss

Kõigil Lihula valla elanikel, kes ei oma isiklikku sõiduvahendid, kuid sooviksid siiski  hääletama tulla, on võimalik pühapäeval, 27. novembril kasutada tasuta bussi, mis sõidab järgnevatel marsruutidel:

lihula-buss


Küsitluslehe kodus täitmine

Kui terviseseisundi tõttu või muul mõjuval põhjusel ei ole võimalik küsitluspunkti arvamust andma tulla, saab esitada taotluse küsitluslehe täitmiseks kodus. Taotluses palume kindlasti märkida küsitluslehte kodus täita sooviva isiku nime, isikukoodi, elukoha aadressi ja kontakttelefoni ning põhjuse, miks pole võimalik küsitluspunkti arvamust andma tulla.  

Küsitluslehe kodus täitmise taotlus tuleb esitada komisjonile või vallasekretärile (vallavalitsus@lihula.ee või 5620 5461) hiljemalt 27. novembril kell 15.00. Küsitluslehe kodus täitmine toimub ainult 27. novembril 2016 (pühapäeval).

 

Head hääletamist soovides,
Lihula Teataja toimetus

 

Varasemalt samal teemal:
Tänasest kolmapäevani on avatud ühinemise teemaline elektrooniline rahvaküsitlus
Jaak Kastepõld: Valdade liitumine, mis tegelikult toimub?

Hanila valla, Lihula valla, Koonga valla ja Varbla valla hiljuti ilmunud ühinemislehte (.pdf) saate lugeda siit.

Virtuaalne leht

Admin - post author

No other information about this author.