Loading... (0%)

Galerii: Lihula Lasteaia kohvik-laat ületas ootusi

01 June 2017

Lihula Lasteaed tähistab tänavu oma 45. sünnipäeva. Kaks päeva kestvad pidustused algasid eile avatud uste päevaga ning jätkuvad täna, 1. juunil tulevase Lääneranna valla laste ja mudilaste laulu- ja tantsupeoga.

Eile, 31. mail oli Lihula Lasteaias kella 16-18 avatud uste päev, kus kõik uudistajad said võimaluse tulla vaatama uuenenud lasteaeda või meenutama oma lasteaiaaegu. Lisaks oli saalis avatud lastevanemate poolt korraldatud heategevuslik kohvik-laat, millest saadud müügitulu läks lastele liivakasti mänguvahendite ostmiseks.

Mõni minut enne kella 16 kogunes Lihula Lasteaia saali kokku 17 peret, kes kõik soovisid osaleda heategevuslikul kohvik-laadal. Müüki tulid maitsvad küpsetised, smuutid, moosid, pirukad ja kiluleivad. Eriti pikaks kujunes laste seas järjekord aga mänguasjade ja õhupalliloomade letti.


Päeva lõpuks külastas laata sadakond inimest, kelle abiga koguti kokku üle 400€. Lihula Lasteaia direktor Anne Ööpiku sõnul ületas kohvik-laat kõik ootused: “Eks ma sisimas ikka lootsin, et midagi ehk õnnestub koguda, aga et nii palju – see oli tõeline üllatus!”

Eile õhtul edastas Anne tänusõnad kõikidele asjaosalistele, mida toome nüüd ka Teieni.

Head lapsed ja vanemad!

Siiras tänu teile ettevõtlikkuse ja usinuse ning rõõmsa meele eest meie heategevuslikul laadal oma suurepäraste hõrgutistega kauplemisel! Iga kaupluse kondiitrilett kahvatub teie maitsvate toodete ees! Väga meeleolukad ja vahvad olid õhupalliloomad! Mänguasjad leidsid uued omanikud!

Kallid lapsed, lapsevanemad ja külalised!

Sama siiras tänu teile, et tulite meie laada-ande uudistama ja ostma. Ülikiirelt tühjenesid vaagnad ja taldrikud, kogu laadakraam leidis kiiresti uued omanikud. Tänud ka niisama lahketele annetajatele! Õhtuks oli annetuspoisi kaabu alla laekunud annetustest ja laadatulust 440,69€

Hurraa!!!
Nüüd mänguvahendeid valima…

Olen väga rõõmus ja õnnelik, et meie kogukond lastest hoolib!

Tänuga,
Anne Ööpik

 

Tekst ja fotod: Kristina Kukk

 

Loe lisaks: Lihula Lasteaed tähistab oma 45. sünnipäeva laulu- ja tantsupäevaga

Admin - post author

No other information about this author.