Loading... (0%)

Lihula Lasteaed tähistab oma 45. sünnipäeva laulu- ja tantsupäevaga

05 May 2017

31. mail alustab Lihula Lasteaed oma 45. sünnipäeva tähistamist avatud uste päevaga. Pidu jätkub 1. juunil tulevase Lääneranna valla laste ja mudilaste laulu- ja tantsupeoga.

Kolmapäeval, 31. mail kell 16-18 on kõik huvilised oodatud Lihula Lasteaia lahtiste uste päevale. Kahe tunni jooksul on kõigil uudistajatel võimalus tulla vaatama uuenenud lasteaeda või meenutama oma lasteaiaaegu.

Samal ajal on lasteaia lipuväljaku juures oleval platsil avatud lastevanemate poolt korraldatav heategevuslik kohvik-laat, mille saadud müügitulu läheb lastele liivakasti mänguvahendite ostmiseks.

“Lipuväljakule on oodatud kauplema kõik lapsevanemad,” selgitas lasteaia direktor Anne Ööpik “Pakkuma võib tulla lasteriideid, mänguasju, küpsetisi, ehteid ja muid käsitöötooteid.”

Anne sõnul ei ole registreerimine vajalik, küll aga palutakse lapsevanematel oma soovist märku anda rühma õpetajale. “Nii saame eelnevalt juba vajalikud lauad-toolid valmis seada,” ütles Anne.

Oma laulu- ja tantsupidu

Lasteaia 45. juubelile pühendatud sünnipäeva tähistamine jätkub lastekaitsepäeval, 1. juunil, kui Lihula laulukaare all kohtuvad tulevase Lääneranna valla lapsed, et koos pidada üks tore laulu- ja tantsupidu.

Üritus algab kell 16.45 ühise rongkäiguga Lihula Muusika- ja Kunstikooli maja eest, kust seejärel liigutakse üheskoos laulukaare juurde.

Kontserdil osalevad Lihula, Lõpe, Koonga, Kõmsi, Virtsu ja Varbla lasteaedade mudilased.

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja toimetaja

 

Foto: Kaarel Kaisel, Läänemaa tantsupidu 2016 Haapsalus

Admin - post author

No other information about this author.