Loading... (0%)

Septembri lõpust saab Lihulas osaleda A-, B- ja AM-kategooria juhikursustel

12 September 2016

OÜ Klimberg Autokool kutsub kõiki huvilisi Lihulas septembri lõpus algavatele A-, B- ja AM- kategooria juhikursustele.

1990. aastal Haapsalus asutatud ning ligi kümme aastat Lihulas juhikursusi läbi viinud autokooli juhataja Koit Klimberg kutsub ka tänavu kõiki huvilisi osalema ning nendib, et tegemist on suurepärase võimalusega omandada teooriakursus kodu lähedal. Koolitus toimub vastavalt mootorsõidukijuhi ettevalmistamise riikliku õppekava mahule.

Loengutes, mis toimuvad üks kord nädalas Lihula Gümnaasiumi ruumides, õpitakse liiklusseadust, -ohutust, -psühholoogiat ning -viisakust, aga ka mootorsõiduki ehitust. Samuti lahendatakse ka liiklusülesandeid ja tehakse arvestustöid. Kooli poolt antakse igale õpilasele liiklusseadus ja -testid.

Õppesõidud, millede maht on vastavuses mootorsõidukijuhi ettevalmistamise riikliku õppekavaga, toimuvad Haapsalus. Samas märkis autokooli juhataja, et vahete-vahel on esimesed sõidutunnid toimunud ka Lihulas. “Kõik oleneb sellest, millise sõidukogemusega keegi on, kuid usun, et kompromissi leiab alati,” sõnas Koit.

Esimene teooriakursuse loeng toimub juba 29. septembril kell 16 Lihula Gümnaasiumi ruumides. Kõigil huvilistel palutakse end registreerida 502 4562 või OÜ Klimbergi Autokooli kodulehel, kust saate kogu olulise info nii koolituse kui ka selle maksumuse kohta.

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja kaastoimetaja

 

Päise pilt: Postimees

Admin - post author

No other information about this author.