Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Varbla Kool alustas Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamist | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Varbla Kool alustas Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamist

06 veebruar 2018

Neljapäeval, 1. veebruaril toimus Varbla rahvamaja väikeses saalis Tartu rahu 98. aastapäevale ja küünlapäevale pühendatud luuletund, kus Varbla kooli õpilased esitasid isamaalisi luuletusi ning Lihula Muusika- ja Kunstikooli õpilased mängisid kauneid vahepalu.

19.-23. veebruarini toimub Varbla koolis “Eesti nädal”, mis on sisustatud erinevate isamaaliste ja rahvuslike tegevustega. Meile tulevad külla noorkotkad ja kodutütred Kaitseliidu Pärnumaa malevast, õpilased ja õpetajad saavad teadmisi proovile panna mälumängus “Me armastame Eestit”, tantsime “Kaerajaani”, koolisööklas saab nädala jooksul nautida maitsvaid eesti rahvustoite.

Kunstiringi eestvedamisel värvivad kõik Varbla Kooli perre kuuluvad inimesed rahvusvärvidesse 100 paberist merelindu, mis paigutatakse Varbla rahvamajas olevale fotoseinale, mille taustal saab 23. veebruaril jäädvustada pidulikke fotosid.

Nädal lõpeb piduliku kontsert-aktusega Varbla rahvamajas, kus esinevad Varbla kooli ja lasteaia lapsed ning kohalikud taidluskollektiivid.

 

 

Fotod ja tekst:
Urmas Reinfeldt,
Varbla Kooli direktor